🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB از این پلتفرم حذف شد، انجمن غافلگیرکننده ۱۵ میلیارد دلاری XRP «انتقال» غیرعادی، XRP Healthcare نقطه عطف مهمی را با XRPL اعلام کرد: خلاصه اخبار Crypto از U.Today

نگاهی به سه خبر مهم ارائه شده توسط U.Today در روز گذشته بیندازید.

شیبا اینو (SHIB) از این پلتفرم حذف شده است

دیروز، ۱۵ ژانویه، توکن شیبا اینو (SHIB). از لیست حذف شد از شعبه کانادایی Uphold. به غیر از SHIB، لیست دارایی هایی که دیگر پشتیبانی نمی شوند شامل XDC، KAS، DOGE، CSPR، HBAR، XLM، ADA، INJ و VET می شود. معامله یا مبادله دارایی های ذکر شده در بالا در ساعت ۲۳:۵۹ UTC (19:59 EDT) در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۴ متوقف شد. دسامبر گذشته، این پلتفرم دلیل این تصمیم را با پیش ثبت نام در کمیسیون اوراق بهادار انتاریو توضیح داد که “بخشی از فرآیند به دست آوردن ثبت نام مناسب در کانادا است.” در همین حال، EarnBit، یک پلتفرم تجاری جدید، اعلام کرد که پشتیبانی از Shiba Inu را اضافه کرده است و به کاربران خود اجازه می دهد تا توکن میم را در این پلتفرم خریداری، بفروشند یا معامله کنند.

“انتقال” غیرعادی ۱۵ میلیارد دلاری XRP جامعه را شگفت زده می کند

حساب Whale Alert X در روز یکشنبه، ۱۴ ژانویه مشاهده شد یک معامله بزرگ این ۲۵.۶ میلیارد XRP به ارزش تقریبی ۱۵ میلیارد دلار حمل می کند. اندازه این تراکنش باعث ایجاد حدس و گمان در میان جامعه شد، زیرا تقریباً نیمی از کل عرضه XRP در گردش را تشکیل می دهد که تقریباً ۵۴ میلیارد است. آدام کوکران، کارشناس برجسته بازار مورد بازجویی قرار گرفت در آخرین پست های X آیا این انتقال ربطی به صرافی Bitfinex دارد که کیف‌های سرد خود را جابجا می‌کند یا اینکه آیا اتفاق عجیبی در جریان است. این وضعیت بعداً توسط پائولو آردوینو، مدیر عامل Bitfinex توضیح داده شد. به گفته وی، این تراکنش تلاشی برای حمله به بیت فینکس با استفاده از روش “Partial Payments Exploit” بوده است. خوشبختانه، اقدامات امنیتی قوی Bitfinex از موفقیت آمیز بودن حمله جلوگیری کرد.

XRP Healthcare نقطه عطف مهمی را در شبکه XRP Ledger اعلام می کند

همانطور که در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر توسط مراقبت های بهداشتی XRPاین گره به یکی از نخبگان Validator در سراسر جهان در شبکه XRP Ledger تبدیل شده است. Kain Roomes، بنیانگذار XRP Healthcare، بر اهمیت این نقطه عطف تاکید کرد و گفت که این نشان دهنده تعهد شرکت به “ارائه یک اکوسیستم مراقبت بهداشتی ایمن و شفاف با فناوری بلاک چین است.” این حرکت همچنین با مأموریت XRP Healthcare برای تغییر شکل مراقبت‌های بهداشتی خصوصی در آفریقا از طریق راه‌حل‌های پیشگامانه و قدرت دگرگون‌کننده بلاک چین همسو است. در کنار این دستاورد مهم، XRP Healthcare تأییدیه ای از CoinMarketCap برای عرضه تأیید شده XRPH در گردش خود دریافت کرده است. علاوه بر این، این شرکت فرآیند ادغام خود را در دبی تکمیل کرده و برنامه‌های خود را برای انجام یک عرضه عمومی اولیه (IPO) در آینده نزدیک اعلام کرده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا