اخبار ارز دیجیتال

SHIB در این هفته ۵.۸۹۱% می سوزد، اما یک مشکل بزرگ وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب کیف پول Shibburn، میزان سوزش SHIB در هفت روز گذشته افزایش چشمگیری نزدیک به ۶۰۰۰ درصد داشته است.

با این حال، سوختگی های روزانه این هفته بسیار کمتر از حد مطلوب بود و در منطقه قرمز باقی ماند. از سوی دیگر، قیمت SHIB پس از افزایش بیش از ۱۴ درصدی در روز چهارشنبه در اخبار تایید بیت کوین ETF، شاهد کاهش عمده ای بود.

هفتگی SHIB به سرعت در حال افزایش است، موارد روزانه در حال سقوط هستند

در توئیتی اخیر، فالوور رایت فوق الذکر به اشتراک گذاشت که در هفته گذشته، در مجموع ۹,۴۶۶,۰۵۱,۵۸۲ وجوه میم SHIB به کیف پول های بن بست منتقل شده و برای همیشه در آنجا قفل شده است. این حرکت باعث افزایش خیره کننده ۵۸۹۱.۲ درصدی در نرخ سوزاندن هفتگی SHIB شد.

U.Today گزارش داد که در اوایل این هفته، تیم توسعه‌دهنده Shiba Inu، به رهبری شیتوشی کوساما کاریزماتیک، یک سوختگی عظیم SHIB انجام داد و ۹,۳۵۱,۴۴۴,۴۴۶ SHIB را از گردش خارج کرد. این تک سوختن میزان سوختگی SHIB را ۲۷۵۱۰ درصد افزایش داد.

پیش بینی می شود در ژانویه ۹.۲۵ تریلیون دلار بسوزد

این چهارمین سوختگی بود که توسط تیم SHIB از اواخر آبان ماه انجام شد. تعداد کل سکه‌های میم با تم سگ Shiba Inu که توسط این تیم نابود شده است تا کنون به ۴۵.۳ میلیارد رسیده است. چهار تکه ۸.۵ میلیارد SHIB سوزانده شد و این هفته تیم ۹.۴ میلیارد SHIB را پردازش کرد و آنها را به یک کیف پول بلاک چین غیرقابل مصرف فرستاد.

علاوه بر این، همانطور که تیم Shiba Inu در اوایل دسامبر در ژانویه اعلام کرد، تیم قصد دارد سوختگی را به یک رژیم خودکار تغییر دهد. انتظار می‌رود که این کار به سوزاندن سکه‌های سینه‌ای بیشتر از آنچه که تاکنون به صورت دستی سوزانده شده‌اند، کمک کند. . بر اساس توئیت اخیر مدیر «شیباریوم تک»، به طور کلی، ۹.۲۵ تریلیون SHIB ممکن است در ماه ژانویه به طور کامل از گردش خارج شود.

عملکرد قیمت SHIB

شیبا اینو پس از افزایش ۱۴.۹۰ درصدی در روز چهارشنبه، یک صفر دیگر را از قیمت خود حذف کرد، زیرا بیت کوین به دلیل اخبار تایید ETF بیت کوین توسط SEC افزایش یافت. با این حال، این رشد چشمگیر با اصلاح بعدی ۸.۹۱ درصد از بین رفت. تا کنون SHIB موفق شده است تا ۴.۲۹٪ افزایش یابد و یک بار دیگر صفر را اضافه کند و در ۰.۰۰۰۰۰۹۸۳ دلار تغییر کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا