اخبار ارز دیجیتال

سوختگی SHIB پس از شروع دوره سوختگی جدید ۴.۲۴۰ درصد افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین آمار در وب سایت ردیاب Shibburn نشان می دهد که درصد سوختن SHIB از صبح دیروز نسبت به روز گذشته به شدت افزایش یافته است.

این دومین افزایش عمده سوختگی گزارش شده توسط Shibburn در این هفته است. روز سه شنبه شاهد انهدام بیش از ۱۰۰ میلیون SHIB بود.

در همین حال، SHIB در ۲۴ ساعت گذشته کاهش جزئی را نشان داد.

میزان سوختگی ۴۲۴۰ درصد افزایش یافته است، در اینجا مقدار SHIB حذف شده است

به گفته منبع مذکور، در ۲۴ ساعت گذشته جامعه SHIB موفق به سوزاندن ۱۵۷۱۲۹۱۶ شیبا اینو شده است که میزان سوختگی را ۴۲۴۰ درصد افزایش داده است.

دو تراکنش بزرگ این بار ۷,۳۳۱,۱۲۵ SHIB و ۵,۵۷۴,۱۳۶ SHIB انجام دادند، بنابراین این دو تقریباً تمام ۱۵.۷ میلیون سکه را سوزاندند.

SHIB به آسمان رفت
از طریق تصویر شیبرن

تیم SHIB دوره جدید سوزاندن با مهاجرت Puppynet به Sepolia را اعلام کرد

همانطور که در اوایل این هفته گزارش شد، تیم توسعه‌دهنده Shiba Inu انتقال شبکه آزمایشی Shibarium Puppynet از شبکه Goerli اتریوم به Sepolia را آغاز کرده است، که همچنین بر روی دومین بلاک چین ارز دیجیتال ساخته شده توسط Vitalik Buterin و همکارانش اجرا می‌شود.

با این حال، تیم توسعه SHIB، به رهبری رهبر مرموز Shytoshi Kusama، آزمایش یک مکانیسم جدید متحول کننده برای سوزاندن سکه های SHIB را آغاز کرده و اعلام کرد که “عصر جدید سوزاندن” برای Shiba Inu در حال نزدیک شدن است.

طبق مقاله ای در آخرین شماره مجله شیبا، مکانیسم جدید برای مدل اقتصادی شیباریوم، که در آن تریلیون ها شیبا اینو سوزانده می شود، حیاتی خواهد بود. یکی از چیزهایی که در مورد مدل های جدید رایت SHIB، طبق یک پست وبلاگی در ماه دسامبر، شناخته شده است، این است که مدل های رایت SHIB از حالت دستی به حالت خودکار در Puppynet تغییر می کنند.

در مورد دیگر مزایای انتقال از گورلی به سپولیا؛ این شامل چندین ارتقاء به Shibarium است که به طور خاص منجر به سرعت تراکنش بالاتر، عملکردهای پیشرفته قرارداد هوشمند و تجربه کاربری بهتر می شود.

تریلیون ها SHIB در حال حرکت هستند

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Whale Alert تراکنش عظیم ۴,۲۷۶,۵۶۸,۸۳۵,۰۱۳ SHIB را از صرافی اصلی ارزهای دیجیتال Bitvavo شناسایی کرد.

ارزش این انتقال عظیم SHIB 37,950,271 دلار بود. در نهایت معلوم شد که این یک انتقال داخلی بوده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا