🚨 اخبار ارز دیجیتال

سوختگی SHIB یک رویداد نامطلوب غیرمنتظره را نشان می دهد، در اینجا عوامل احتمالی پشت آن وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • SHIB تقریباً ۱۲۸٪ را می سوزاند اما سؤالات افزایش می یابد
  • شیتوشی کوساما به ایالت بیت کوین السالوادور می رود

آخرین به روز رسانی مانیتور تراکنش Shibburn تغییر مثبتی را در نرخ نوشتن SHIB نشان می دهد.

با وجود بهبود قیمت SHIB از افزایش یک شبه، این متریک افزایش یافت. برخی از اعضای جامعه SHIB سوالاتی در مورد اینکه آیا حرکت به سمت سوختگی خودکار SHIB هنوز در دستور کار است می پرسند.

SHIB تقریباً ۱۲۸٪ را می سوزاند اما سؤالات افزایش می یابد

به گفته منبع داده مذکور، میزان سوختگی SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۷.۴۱ درصد افزایش یافته است. در مجموع ۱۷ میلیون و ۳۹۳ هزار و ۴۲۱ SHIB در سه تراکنش در آتش سوخت. تقریباً همه این سکه‌های SHIB در یک تراکنش با ۱۶۳۹۲۱۴۶ شیبا اینو سوزانده شدند.

سوختگی SHIB کمی افزایش می یابد
از طریق تصویر شیبرن

در روز جمعه، این اندازه گیری رقم کمی بالاتر، ۱۹۱٪ را نشان داد، اما مقدار SHIB سوزانده شده بسیار کمتر بود: ۷,۶۵۰,۰۰۰ Shiba Inu.

این آخرین افزایش‌ها با افزایش قیمت هفتگی ۱۶ درصدی BONE و برخی معیارهای شیباریوم که افزایش‌های جزئی را نشان می‌دهند، همزمان است.

با این حال، به طور کلی، هیچ سوختگی اخیر توسط تیم Shibarium وجود نداشته است. یکی از حساب‌های اصلی با مضمون SHIB، @ShibBPP، توییتی منتشر کرد که در آن تعجب می‌کرد که آیا تیم Shibarium به ذخیره‌سازی BONE در بلاک چین از محل کارمزد تراکنش‌ها ادامه می‌دهد تا اجازه دهد SHIB بعداً سوزانده شود، یا اینکه آیا «مکثی در انتقال به خودکار وجود دارد». سوزش.” “

دلیل این نگرانی این بود که میزان کل استخوان انباشته شده در شیباریوم اخیراً افزایش چندانی نداشته است.

بر اساس اسکرین شات پیوست شده به توییت، در حال حاضر تقریباً ۱.۴ میلیون استخوان برای سوختگی SHIB (882919 دلار در فیات) جمع شده است. این در حالی است که تعداد تراکنش های روزانه تنها یک میلیون و ۸۱ هزار و ۶۲۵ مورد است.

شیتوشی کوساما به ایالت بیت کوین السالوادور می رود

همانطور که قبلا گزارش شده بود، نشانگر موقعیت X Shytoshi Kusama، توسعه دهنده اصلی Shibarium، نشان می دهد که او در حال حاضر در السالوادور است. این کشور کوچکی است که ارز دیجیتال پرچمدار خود را بیت کوین به عنوان تنها ارز ملی خود در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد، به استثنای هر ارز فیات یا آلت کوین (به جز USDT).

اگر این درست باشد، سفر کوساما به این کشور تردیدها و سوالاتی را در مورد اینکه رئیس جمهور و مشاور بیت کوین (مکس کایزر حداکثرگرای بیت کوین) در این مکان که او معتقد است همه آلت کوین ها، از جمله اتریوم، s-coin هستند، چه کاری انجام دهند، ایجاد می کند. و اوراق بهادار

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا