اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۸۸۷ درصدی سوختگی SHIB به دنبال ۶۳۴ میلیون تخریب SHIB در فوریه

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • میزان سوختگی ۸۸۷ درصد افزایش یافت. ۶۴۳ میلیون SHIB در فوریه سوخت
  • پس انداز هنگفت SHIB را به بالاترین حد دو سال اخیر رساند

ردیاب تراکنش SHIB Shibburn در حال انتشار اخبار افزایش گسترده نرخ سوختن SHIB است که از صبح گذشته مشاهده شده است. این در حالی است که ماه گذشته همین منبع از انهدام حجم عظیمی از SHIB خبر داده بود.

آتش سوزی های ۲۴ ساعته فوق با افزایش شدید قیمت شیبا اینو از صبح گذشته همزمان شده است.

میزان سوختگی ۸۸۷ درصد افزایش یافت. ۶۴۳ میلیون SHIB در فوریه سوخت

Shibburn گزارش داد که تلاش‌های تجمعی جامعه SHIB در ۲۴ ساعت گذشته امکان نابودی ۳۷,۱۰۴,۴۳۸ سکه میم SHIB را فراهم کرد و میزان سوختگی را تا ۸۸۷.۰۷ درصد افزایش داد.

بزرگترین سوخت در اینجا حدود ۹ ساعت پیش اتفاق افتاد و ۲۱,۵۴۰,۸۹۸ SHIB را به کیف پول های بی پایان ارزهای دیجیتال فرستاد. دومین آتش سوزی بزرگ ۱۶ ساعت پیش رخ داد و ۹۷۴۰۶۱۵ SHIB سوخت. سه انتقال مهم دیگر ۲,۱۵۴,۸۷۳ SHIB، ۱,۰۰۰,۰۰۰ SHIB و ۱,۸۰۲,۶۱۳ SHIB انجام شد. آخرین مورد کمتر از یک ساعت پیش رخ داد.

طبق داده‌های ارائه شده توسط وب‌سایت Shibburn، تا روز جمعه، کمتر از ۴ میلیون SHIB به آدرس‌های بلاک چین غیرقابل مصرف ارسال شده است.

    نرخ شیبرن به سرعت در حال افزایش است
از طریق تصویر شیبرن

به گفته همین منبع، در فوریه گذشته جامعه SHIB در مجموع ۶۴۳,۶۵۶,۴۱۸ سکه میم عظیم SHIB را دفع کرد.

پس انداز هنگفت SHIB را به بالاترین حد دو سال اخیر رساند

طی ۲۴ ساعت گذشته، شیبا اینو بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است و به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲۵۰ دلار رسیده است که آخرین بار در آوریل ۲۰۲۲ مشاهده شده است. بر اساس تجزیه و تحلیل جمع آوری داده های Spot On Chain، در میان عوامل دیگر، سه خرید عمده SHIB در افزایش قیمت مذکور نقش داشته است.

در چند روز گذشته قبل از افزایش قیمت، یک نهنگ هوشمند ۷۵.۹۱ میلیارد SHIB را در Binance به قیمت ۱.۵۱ میلیون دلار خریداری کرد و آنها را خارج کرد. سود او در حال حاضر ۶۱۴۰۰۰ دلار (۶۹ درصد) است.

دومین خرید عمده توسط @RuneKek، موسس Maker DAO انجام شد. او مبلغ حیرت آور ۷.۴۱ میلیارد SHIB را برای ۱۰۰۰۰۰ USDT دریافت کرد. سومین خرید در اینجا توسط یک کیف پول بلاک چین وابسته به صرافی UPbit انجام شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۱۳ تریلیون SHIB جمع آوری کرد. در زمان نگارش این مطلب، این کیف پول به عنوان هفتمین آدرس بزرگ SHIB و دارای ۱۲.۴۵ تریلیون Shiba Inu به ارزش ۲۴۷ میلیون دلار است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا