اخبار ارز دیجیتال

SHIB با وجود افزایش قیمت شیبا اینو کاهش می یابد: جزئیات

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سرعت سوختن SHIB به سرعت کاهش می یابد
  • راه اندازی مکانیزم جدید سوزاندن خودکار SHIB

پلتفرم Shibburn که سوخت‌های شیبا اینو، دومین ارز دیجیتال بزرگ با مضمون سگ را بر اساس ارزش بازار ردیابی می‌کند، علیرغم افزایش قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته، کاهش بسیار زیادی در نرخ رایت SHIB ثبت کرده است.

سرعت سوختن SHIB به سرعت کاهش می یابد

طبق آخرین به روز رسانی در وب سایت Shibburn، در ۲۴ ساعت گذشته جامعه SHIB تنها موفق به سوزاندن ۱,۲۵۵,۹۱۶ SHIB شده است که در نتیجه نسبت به روز گذشته که تقریباً ۲,۸۰۰,۰۰۰ شیب وجود داشت افت خیره کننده -۵۶.۴۳ درصدی داشته است. سکه‌های میم اینو به کیف‌پول‌های بلاک چین منتقل شدند که قابل خرج کردن نیستند.

تقریباً کل SHIB گفته شده تنها در دو تراکنش سوزانده شد که در آن ۸۶۸,۷۰۸ SHIB و ۱۶۶,۱۰۳ SHIB به کیف پول‌های بن بست منتقل شدند.

در ۲۵ ژانویه میزان سوختگی SHIB به ۴۲۴۰ درصد افزایش یافت و در مجموع ۱۵۷۱۲۹۱۶ دستگاه SHIB سوخت.

راه اندازی مکانیزم جدید سوزاندن خودکار SHIB

این هفته تیم Shiba Inu اعلام کرد که به زودی دوره جدیدی از رایت SHIB راه اندازی خواهد شد زیرا تیم توسعه مکانیسم سوزاندن Shibarium را از حالت دستی به حالت خودکار تغییر داده است. تاکنون این کار بر روی شبکه آزمایشی Puppynet بلاک چین لایه ۲ انجام شده است، اما بعداً در شبکه اصلی نیز راه اندازی خواهد شد.

همچنین در حال حاضر توسعه دهندگان SHIB مشغول مهاجرت Puppynet از شبکه اتریوم Goerli به Sepolia هستند که توسط همان بلاک چین ارائه می شود. اخیراً، لوسی، رهبر بازاریابی Shiba Inu به جامعه هشدار داد که ممکن است هنگام استفاده از شیباریوم با مشکلات زیادی مواجه شوند و از آنها خواست صبور باشند.

از نوامبر تا ژانویه، تیم SHIB به رهبری توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama، بیش از ۴۰ میلیارد سکه میم SHIB را با انجام چندین سوزاندن عظیم از بین برد. این وجوه از کارمزد تراکنش های Shibarium که توسط کاربران در BONE پرداخت می شد، به دست آمد.

در حالی که برخی از این هزینه‌ها برای استفاده توسط توسعه‌دهندگان برای ادامه فعالیت Shibarium در نظر گرفته شده است، بخش دیگر برای کاهش عرضه در گردش Shiba Inu و تبدیل آن توکن‌های BONE به SHIB در نظر گرفته شده است. در نوامبر، توسعه دهندگان اعلام کردند که یک میلیون دلار BONE آماده سوزاندن دارند. برخی از کاربران جامعه پیشنهاد کردند که مقداری BONE را نیز بسوزانند، اما Shytoshi Kusama اظهار داشت که فقط SHIB باید سوزانده شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا