اخبار ارز دیجیتال

SHIB 660٪ افزایش می یابد با افزایش قیمت قیمت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • میزان سوختگی SHIB 660٪ افزایش یافته است
  • تیم SHIB قصد دارد چشم انداز ریوشی را تا سال ۲۰۲۵ محقق کند

با توجه به ردیاب تراکنش کیف پول مرده Shibburn، نرخ رایت Shiba Inu در رویدادهای مهم از صبح دیروز افزایش قابل توجهی داشته است. در همین حال، قیمت SHIB نیز پس از کاهش اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته و یک چرخش را ایجاد کرده است.

این افزایش در میزان سوختن SHIB به دنبال توییت اخیر یکی از اعضای تیم Shiba Inu در مورد قصد توسعه دهنده آنها برای اجرای برنامه های Ryoshi برای SHIB و Shibarium تا پایان سال جاری است.

میزان سوختگی SHIB 660٪ افزایش یافته است

منبع داده مورد بحث گفت که در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه SHIB موفق شده است در مجموع ۱۱۵،۷۶۶،۹۹۵ سکه میم SHIB را دفع کند. این باعث افزایش ۶۶۰.۵۲ درصدی در میزان سوختگی شد.

برای رسیدن به این هدف، چهار سوزاندن سوزانده شد. بزرگترین بیل ۱۱۱,۶۶۹,۴۵۸ SHIB به آدرس SHIB بلاک چین غیرقابل مصرف. این عملیات غول پیکر توسط یک نهنگ ناشناس انجام شد که شیبرن نتوانست آن را شناسایی کند.

سرعت سوختن شیب جهش می کند
از طریق تصویر شیبرن

این دومین افزایش متوالی در میزان سوختگی SHIB است. در روز پنجشنبه، این شاخص ۲۱۹ درصد افزایش داشت.

هفته گذشته تیم SHIB با خاموش کردن حالت دستی و اجرای یک حالت خودکار برای انتقال Shiba Inu به آدرس‌های بن‌بست، “عصر جدیدی” را برای Shib burns اعلام کرد. تاکنون مکانیسم جدید در Puppynet (Testnet Shibarium) در حال آزمایش است. جدا از این، Puppynet در حال حاضر در حال مهاجرت از شبکه اتریوم Goerli به شبکه جدیدی به نام Sepolia است. این به تیم توسعه اجازه می دهد تا بهبودهایی مانند سرعت تراکنش سریع تر، کارمزد کمتر و موارد دیگر را اجرا کند.

تیم SHIB قصد دارد چشم انداز ریوشی را تا سال ۲۰۲۵ محقق کند

لوسی، کارشناس بازاریابی SHIB، به اشتراک گذاشت که ملاقاتی با توسعه دهنده اصلی مرموز Shytoshi Kusama داشته است. او گفت که نمی‌تواند چیز زیادی را فاش کند، اما لوسی با این وجود از برنامه تیم برای “انجام همه چیز تا پایان امسال” استفاده کرد.

به گفته لوسی، برنامه اولیه این بود که تمام توسعه SHIB در Shibarium تا سال ۲۰۲۴-۲۰۲۵ تکمیل شود و توسعه دهندگان اکنون برای رسیدن به این هدف تا پایان سال تلاش خواهند کرد. اما لوسی هشدار داد که این “یک وعده نیست بلکه یک هدف” است.

لوسی اضافه کرد که وقتی همه پیشرفت‌های جدید در شیباریوم به پایان برسد، تأثیر آن بر شبکه لایه ۲ قابل توجه خواهد بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا