اخبار ارز دیجیتال

با آماده شدن گاوها برای افزایش قیمت شیبا اینو، نسبت سوختگی SHIB مثبت می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، تغییر مثبتی در نرخ سوخت خود در ۲۴ ساعت گذشته داشته است، به طوری که جامعه میلیون‌ها SHIB را برای کاهش عرضه کل مصرف کرده است.

با توجه به داده های دریافتی شیبرناین پلتفرم که سوختگی های SHIB را ردیابی می کند، ۱۴ میلیون (۱۴,۰۰۰,۸۳۲) SHIB سوزاند و میزان سوختگی را ۳۵۷.۴۸ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش داد.

در ۷ روز گذشته ۱۵۲ میلیون و ۲۴۶ هزار و ۱۲۴ SHIB طی فرآیندهای مختلف در آتش سوخت.

گاو نر شیبا اینو تلاش دیگری برای حذف صفر از قیمت SHIB انجام داد اما تلاش آنها دوباره به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار سقوط کرد. قیمت SHIB در ۲۰ ژانویه به ۰.۰۰۰۰۰۰۹۸ دلار رسید، قبل از اینکه گاوها به مشکل برخورد کنند، و رشد قیمت را از پایین ترین سطح روز جمعه متوقف کرد.

قیمت شیبا اینو پس از کاهش به ۰.۰۰۰۰۰۸۷۸ دلار در روز جمعه، دوباره رشد کرد. افزایش اندک در معاملات اولیه روز یکشنبه ادامه یافت. SHIB با ۰.۸۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۹۵ دلار رسید.

از سوی دیگر، گاوها باید یک رالی را در مرز ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار آغاز کنند تا SHIB بتواند به سودهای عمده دست یابد.

طبق داده های IntoTheBlock، ۱۶۸.۵۳ تریلیون SHIB توسط ۲۶۰۲۳۰ آدرس در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ تا ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار خریداری شد. فشار فروش را می توان انتظار داشت زیرا سرمایه گذارانی که بیشترین خوشه مقاومتی را دارند وقتی به نقطه سربه سر در دارایی های خود می رسند، فروش می کنند.

با این حال، به نظر می رسد که گاوها فعلاً در حال مکث هستند و انرژی لازم را برای غلبه بر این مانع جمع می کنند و در عین حال مطمئن می شوند که سطوح فعلی قیمت SHIB از بین نرود.

با این حال، همانطور که مطرح است، عملکرد قیمت SHIB ممکن است به احساسات و جهت گیری کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی داشته باشد، که پس از کاهش مشاهده شده پس از تایید ETF بیت کوین، نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد.

خبر بزرگ، Shiba Inu Layer 2 Shibarium در آستانه رسیدن به یک نقطه عطف بزرگ است: ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ کل تراکنش. طبق اظهارات کاوشگر Shibariumscan، در حال حاضر مجموع تراکنش‌ها ۲۹۹,۸۴۳,۷۱۰ است. آدرس های کیف پول در حال حاضر ۱،۳۴۲،۷۳۹ است که تعداد کل بلاک ها ۲،۷۵۷،۶۵۶ است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا