🚨 اخبار ارز دیجیتال

SHIB مناطق وسیعی را در حال افزایش با ۱۰۲ میلیون سوزاندن SHIB در هفته گذشته سوزاند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سرعت سوختن SHIB افزایش می یابد
  • ERC-404 NFT های جدید هیجان انگیز در راه است

بر اساس داده‌های منتشر شده توسط وب‌سایت ردیابی Shibburn، در هفته گذشته افزایش قابل توجهی در سوختگی‌های SHIB وجود داشته است، با افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی متریک.

به همین ترتیب، توییت اخیر منبع مذکور نیز افزایش سوختگی روزانه SHIB را نشان داد.

سرعت سوختن SHIB افزایش می یابد

توییت اخیر Shibburn بیان می کند که در هفته گذشته، در مجموع ۱۰۲,۰۴۰,۴۷۴ SHIB به کیف پول های بلاک چین بی پایان ارسال شده است که نرخ سوختگی را تا ۱۶۰ درصد افزایش می دهد.

در مورد سوختگی های روزانه، ما می توانیم شاهد افزایش حدود ۴۰ درصدی در اینجا با ۱,۵۳۰,۱۹۳ SHIB سوخته از صبح گذشته باشیم.

در این هفته، نرخ سوختگی روزانه SHIB عمدتا قرمز بوده است، بنابراین این هفته لحظه نادری برای مشاهده افزایش رنگ سبز است.

در همین حال، تیم SHIB به آزمایش حالت خودکار رایت SHIB در شبکه آزمایشی Shibarium معروف به Puppynet ادامه می‌دهد. این آزمایش در ژانویه آغاز شد و دوره جدیدی را در رایت SHIB رقم زد، اگرچه حالت جدید هنوز در شبکه اصلی شیباریوم اجرا نشده است.

به گزارش سایت شیبرن، تاکنون ۴۱۰ میلیون و ۷۰۸ میلیون و ۴۰۶ میلیون و ۷۷۹ هزار و ۶۹۳ دستگاه SHIB از کل عرضه در گردش سوخته است.

ERC-404 NFT های جدید هیجان انگیز در راه است

لوسی، عضو تیم شیبا اینو، توییتی درباره انتشار آتی مجموعه جدید SHE-boshis NFT که بر اساس استاندارد جدید ۴۰۴-ERC مبتنی بر اتریوم ساخته شده است، منتشر کرد. شبوشی ها قبل از روز ولنتاین معرفی شدند و این مجموعه به زنان اختصاص داده شده است تا آنها را جشن بگیرند و آینده ای قوی برای NFT ها بسازند.

Sheboshis پس از راه اندازی در Uniswap و ShibaSwap قابل معامله خواهد بود. برنامه ای برای اتصال آنها به شیباریوم در آینده وجود دارد. لوسی در روزهای اولیه خود NFT های ۴۰۴-ERC را به بیت کوین Ordinals تشبیه کرد. لوسی خاطرنشان کرد که در NFT های ERC-404، ارزش به توکن ها در حالت بلادرنگ گره خورده است که می تواند از طریق نمودارها ردیابی شود. در حالی که هزینه های گاز در اینجا بالاتر است، این همچنین به این معنی است که “سرمایه گذاری های بزرگتر منجر به تحرکات قابل توجهی در بازار خواهد شد.”

لوسی اضافه کرد که ERC-404 NFT ها را با افزودن ارزش و “شکستن قالب” به چیزی فراتر از هنر دیجیتال تبدیل می کند. او به جامعه یادآوری کرد که شبوشی ها هنوز مورد حمله قرار نگرفته اند و به ارتش درباره طرح های احتمالی کلاهبرداری هشدار داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا