اخبار ارز دیجیتال

هدف SHIB با افزایش بازار کریپتو، پاک کردن صفر است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) با تم سگ ممکن است در آستانه پیشرفت باشد زیرا قیمت آن به سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلاری نزدیک می شود. علاقه مندان به SHIB بی صبرانه منتظرند تا “یک صفر دیگر از قیمت سکه پاک شود” و به نظر می رسد که گاوها در حال حرکت هستند.

شیبا اینو در جلسه معاملاتی روز جمعه به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۰۰۹۴۶ دلار رسید و در حال حاضر با ۳ درصد افزایش با ۰.۰۰۰۰۰۹۴۳ دلار معامله می شود. ارزش بازار SHIB نیز به ۵.۵۶ میلیارد دلار افزایش یافته است و آن را به هفدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل کرده است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

افزایش قیمت SHIB همزمان با بهبود بازار ارزهای دیجیتال است، به طوری که بیت کوین (BTC) سطح ۴۷۰۰۰ دلار را بازپس گرفت و اتریوم (ETH) به سطح ۲۵۰۰ دلار رسید.

بیت کوین به بالاترین سطح یک ماهه خود در حدود ۴۸۰۰۰ دلار افزایش یافت، که با اشاره به جریان ورودی مداوم به تعدادی از صندوق های ایالات متحده و همچنین افزایش علاقه به رویداد نصف شدن برنامه ریزی شده برای آوریل پشتیبانی می شود.

بقیه بازار کریپتوها از همین روش پیروی کردند و سکه های سگ مانند شیبا اینو مورد توجه قرار گرفتند.

آسیای شرقی بزرگترین فستیوال سال خود را با جشن آغاز سال اژدها، که گمان می رود یکی از خوش شانس ترین فصل های زودیاک چین باشد، آغاز کرده است.

کلمه چینی ماندارین برای اژدها به طور مشابه با کلمه طولانی تلفظ می شود و ارزش ممتیک را در میان معامله گران ارزهای دیجیتال افزایش می دهد. بازار کریپتو نیز در طول دوره سال نو چینی به طور تاریخی شاهد افزایش بوده است.

انجمن شیبا اینو از تیم SHIB، که در یک پست X نوشت: “سال قمری مبارک، ShibArmy، بیایید این سال اژدها را موفق ترین شب کنیم.”

در اخبار مرتبط، دیگارکShibarium Explorer، یکی از اعضای جامعه Shib، مشاهده می‌کند که ویژگی جدیدی به Shibarium Explorer اضافه شده است که ویژگی‌های AI به Blockscout Block Explorer می‌آیند: “بسیار عالی است که می‌بینید عملیات ساده‌شده هوش مصنوعی در Shibarium به لطف Blockcout نشان داده می‌شود.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا