🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارتش SHIB هشدار مهمی از تیم شیبا اینو دریافت کرد

فهرست

  • “مراقب کلاهبرداران باشید”
  • عملکرد قیمت خشن SHIB

رهبر رسمی بازاریابی رسانه های اجتماعی تیم SHIB، که ترجیح می دهد خود را لوسی بنامد، هشدار بزرگی به ارتش جهانی شیبا اینو صادر کرده است.

لوسی بار دیگر در مورد کلاهبرداری های زیاد در اینترنت در زمینه ارزهای دیجیتال صحبت کرد، به جامعه SHIB یادآور شد که مراقب باشند و از کلاهبرداران دوری کنند.

“مراقب کلاهبرداران باشید”

لوسی از خانواده شیبا اینو خواست تا در برابر کلاهبرداری‌های متعددی که پروژه‌های ارزهای دیجیتال محبوب و امیدوارکننده شامل شیبا اینو و سایر سکه‌ها در اکوسیستم گسترده‌تر آن را هدف قرار می‌دهند، هوشیار باشند.

رهبر بازاریابی SHIB به جامعه هشدار داد که “مراقب کلاهبرداری ها باشید”، همیشه از DYOR، مخفف محبوب در جامعه رمزنگاری که مخفف عبارت “تحقیق خودتان را انجام دهید” استفاده می کند. شما قطعاً باید این کار را قبل از سرمایه گذاری در هر پروژه ارز دیجیتال یا اتصال کیف پول خود به سایت آن انجام دهید.

عملکرد قیمت خشن SHIB

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ در منحنی‌ها حرکت کرده است، افزایش و سپس دوباره به شدت کاهش یافته است. SHIB افزایش ۳.۲۴٪ و پس از آن ۲.۷۸٪ کاهش نشان داد.

بعداً، میم کوین تلاش دیگری برای شکستن از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۹۷۰ دلار انجام داد و با ۱.۳۱ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۹۹۵ دلار رسید، جایی که در زمان نوشتن این مقاله دست به دست شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا