اخبار ارز دیجیتال

شکیل اونیل ادعا می کند که سرور فرآیند اسناد قانونی FTX را به سمت ماشین در حال حرکت پرتاب کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ستاره NBA در یک آگهی تجاری در ژوئن 2022 ظاهر شد و گفت که در FTX “همه حضور دارد”. این یکی از تأییدیه‌هایی است که پس از مرگ صرافی منجر به شکایت دسته جمعی شد.

وکلای شکیل اونیل، ستاره NBA، که قبلا از صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX حمایت می کرد، ادعا می کنند که دو سرور پردازش اسناد قانونی را به درستی تحویل نداده اند.

در یک پرونده در 8 می که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی فلوریدا ثبت شد، تیم حقوقی Shaq گفت که دو نفر در مقابل یک ماشین در حال حرکت بودند، پس از اینکه “ادعای خدمات ناموفق” ستاره NBA، سرور فرآیند “پرتاب” اوراق شکایت حقوقی بود. بر اساس این پرونده، شق برای برداشتن کاغذ نایستاده و آن را در جاده رها کرده است.

در این پرونده آمده است: “این “خدمات” ادعایی بر اساس قانون 4 قوانین فدرال دادرسی مدنی و قانون جورجیا نامناسب است.” باید رد شود و اتهامات علیه آقای اونیل رد شود.»

Shaq یکی از افراد برجسته ای بود که قبل از اعلام ورشکستگی در نوامبر 2022 از FTX حمایت کرد. ستاره NBA در یک آگهی تبلیغاتی ظاهر شد و گفت که در صرافی‌های ارزهای دیجیتال “همه کار” است. اونیل، که بنا بر گزارش ها پس از فروپاشی صرافی با پیگرد قانونی احتمالی روبرو است، گفت که او “فقط یک سخنگوی پولی” برای شرکت است.

در ماه نوامبر، شرکت حقوقی Moskowitz یک شکایت دسته جمعی علیه افراد مشهور و ورزشکاران به دلیل تسهیل مبادله از طرف ادوین گاریسون و سایر سرمایه گذاران FTX تنظیم کرد. شکایت مشابهی به اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال، از جمله یوتیوبر “BitBoy Crypto” بن آرمسترانگ، که گفته می شود FTX را تبلیغ می کرد، تنظیم کرد. “کلاهبرداری های رمزنگاری بدون افشای پاداش آنها.”

مسکوویتز در 16 آوریل گزارش داد که اونیل پس از چندین تلاش ناموفق شکایتی قانونی در خارج از خانه خود دریافت کرد. این شرکت حقوقی به طور مشخص نگفته است که این اسناد در ماشین گذاشته شده و به ستاره NBA تحویل داده شده یا پرتاب شده است.

“آقای اونیل هرگز از ماشینش پیاده نشد، اما وقتی از کنار غریبه ای که بیرون خانه اش کمین کرده بود رد شد، یکی از سرورهای فرآیند یک سند قانونی را جلوی ماشینش پرت کرد.” “وقتی سند با یک در حال حرکت برخورد کرد. ماشین، سند «ف» بود[e]به جاده خواهد رسید و سرور فرآیند ‘l است[e]از اسناد قانونی در جاده هایی که در آن فرود آمدند، یعنی جاده های عمومی. “

مربوط: قاضی شک و نائومی اوزاکا را خارج از دعوای FTX می داند

این روش ادعایی ارائه اسناد قانونی “طبق قانون گرجستان ناکافی” و نامناسب بود.

“پرتاب سند به سمت خودروی در حال حرکت و رها کردن آن بدون مراقبت در بزرگراه عمومی عمل خوبی نیست، زیرا هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا سند از نظر فیزیکی نزدیک آقای اونیل فرود آمده است یا خیر وجود ندارد.”

Moskowitz از دادگاه مجوز دریافت کرده است تا خدماتی را به سایر افراد درگیر در دعوا ارائه دهد، مانند توییت در مورد یوتیوبر ارز دیجیتال تام نش.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنید؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا