اخبار ارز دیجیتال

Web3 Shaping the Future of Jobs: Intropia به Cointelegraph Accelerator می پیوندد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Intropia توسعه شبکه‌های حرفه‌ای Web3 را با پروفایل‌ها و ارجاع‌های زنجیره‌ای امکان‌پذیر می‌سازد.

مرحله نوپای چشم انداز Web3، همراه با پیچیدگی مهارت های فنی مرتبط با رمزنگاری و مشاغل بلاک چین، یافتن استعداد مناسب را برای اکثر شرکت ها دشوار می کند. از سوی دیگر، متخصصان Web3 در یافتن فرصت‌های جدید در بسترهای اصلی استخدام که عمدتاً برای مشاغل Web2 طراحی شده‌اند، مشکل دارند. حتی در جایی که شرکت‌ها و استعدادها یک همتای ایده‌آل هستند، انتظارات از کار دور محور در دوران پس از همه‌گیری باعث ایجاد گلوگاه در استخدام‌کنندگان سنتی و فرآیندهای پذیرش نامزدها می‌شود.

Intropia، جدیدترین شرکت کننده در Cointelegraph Accelerator، تقویت کننده استارت آپی که از قابلیت های رسانه ای Cointelegraph بهره می برد، از ماهیت جامعه محور Web3 برای حل تنگنای استعداد که رشد صنعت را تهدید می کند، استفاده می کند، یک اکوسیستم استعداد مبتنی بر ارجاع Web3. برای به دست آوردن مشخصات واضحی از استعدادهای فعلی Web3، Introopia بیش از 1500 متخصص Web3 را برای انجام یک نظرسنجی استعدادهای Web3 استخدام کرد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکوسیستم Web3 دارای جمعیت متنوعی است، از متخصصان کدنویسی گرفته تا معامله‌گران سخت‌افزار، که اکثراً کار از راه دور یا آزاد را ترجیح می‌دهند و ترجیح می‌دهند از نام مستعار استفاده کنند. من اینجا هستم. اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان (80٪) یک شغل اصلی دارند و برخی دیگر را آزاد کار می کنند در حالی که همزمان روی چندین پروژه کار می کنند.

آخرین گزارش Intropia میانگین استعدادهای Web3 را نشان می دهد.منبع: Intropia Web3 Talent Report

آخرین گزارش Intropia میانگین استعدادهای Web3 را نشان می دهد.منبع: Intropia Web3 Talent Report

به طور کلی، متوسط ​​استعدادهای Web3 برای پر کردن درخواست‌های شغلی در دنیای تجارت سنتی تلاش می‌کنند، زیرا رزومه‌هایی با “Web3nakamoto” در قسمت نام به ندرت مورد غربالگری مناسب قرار می‌گیرند. بنابراین Intropia در عوض تنها بر روی شایستگی های حرفه ای تمرکز می کند و به استعدادهای Web3 کمک می کند تا شغل بعدی خود را بر اساس تجربیات گذشته خود پیدا کنند.

پویایی استقرار Intropia کل اکوسیستم شرکت کنندگان را به استخدام کنندگان بالقوه تبدیل می کند. کاربران Web3 می‌توانند فهرست‌های شغلی را به دوستان، همکاران یا هر کسی در شبکه خود ارجاع دهند تا به یافتن نامزد ایده‌آل کمک کنند. شما می توانید در این فرآیند با دریافت بخشی از هزینه های استخدام از پلتفرم Intropia از شبکه حرفه ای خود درآمد کسب کنید. این تضمین می‌کند که حتی اگر یک نامزد ایده‌آل یک پست شغلی خاص را از دست بدهد، شخصی در شبکه می‌تواند آن را ببیند و آن شغل را ارجاع دهد، و به جمع استعدادهای Web3 به رشد پایدار کمک می‌کند. مفید است.

نحوه کاریابی Web3 Friendly Recruitmentمنبع: Intropia

نحوه کاریابی Web3 Friendly Recruitmentمنبع: Intropia

افراد حرفه‌ای می‌توانند پروفایل‌های دارای Web3 را در Intropia ایجاد کنند تا فرصت‌های جدید را در یک محیط بازی‌سازی کشف کنند، و پروژه‌های Web3 می‌توانند شرح وظایف دقیق را برای جذب استعدادهای جدید ارسال کنند.

برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف که در اوایل سال 2023 راه اندازی شد، از موقعیت پیشرو کوین تلگراف در صنعت رسانه بهره می برد و مخاطبان جهانی را برای کمک به شرکت های امیدوار کننده Web3 در دستیابی به پتانسیل کامل خود قرار می دهد. ما به شما در انجام این کار کمک خواهیم کرد.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا