اخبار ارز دیجیتال

برخی از صندوق های ETF بیت کوین با افزایش قیمت بیت کوین وجوه خود را با قیمت بالای تمام زمان ها سرازیر می کنند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس آخرین داده های BitMex Research، با رسیدن قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود، بسیاری از صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) جریان نقدی قابل توجهی را تجربه کردند.

در ۴ مارس ۲۰۲۴، صندوق های ETF بیت کوین شاهد جریان خالص ۵۶۲ میلیون دلاری با مشارکت غول های صنعت مانند IBIT توسط BlackRock و FBTC توسط Fidelity بودند. با این حال، بازیکنان کوچکتر مانند BTCO اینویسکو، HODL VanEck و BTCW Wisdomtree مجموع خروجی ۳۴.۶ میلیون دلاری را تجربه کردند.

این خروج نقدی همزمان با افزایش قیمت بیت کوین بود. بیت کوین با افزایش قابل توجهی به ۶۸۶۸۶ دلار رسید و به اوج تاریخی خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار نزدیک شد. زمان این خروج سوالاتی را در مورد تمایل سرمایه گذاران و پویایی بازار ایجاد می کند.

در حالی که جریان خروجی از ETF های بیت کوین کوچکتر نسبتاً اندک بوده است، اما ممکن است نشان دهنده الگوی رفتار سرمایه گذار باشد. این واقعیت که این برداشت‌ها همزمان با رسیدن قیمت بیت‌کوین به سطوح نزدیک به رکورد است، به روند بالقوه‌ای اشاره دارد که ارزش نظارت دقیق را دارد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

داده ها نشان می دهد که علاقه مستمر به ETF های بیت کوین و بازیگران بزرگ نهادی همچنان به ارائه جریان های قابل توجهی ادامه می دهند. با این حال، تفاوت در رفتار سرمایه گذاری بین ETF های مختلف بر استراتژی ها و ریسک پذیری های مختلف در بازار تاکید دارد.

همانطور که بازار کریپتو به تکامل خود ادامه می دهد، تحلیلگران الگوهای در حال ظهور را که می توانند بینشی در مورد احساسات بازار و روندهای سرمایه گذاری آینده ارائه دهند، از نزدیک زیر نظر خواهند گرفت. تعامل بین جریان‌های ETF و حرکات قیمت بیت‌کوین در حال حاضر یک حوزه قابل توجه برای سرمایه‌گذاران و ناظران صنعت باقی مانده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا