اخبار ارز دیجیتال

تبادل سرم پس از ورشکستگی Alameda و FTX ناپدید شد

با این حال، این پروژه به اشتراک گذاشت که “تلاش های گسترده جامعه برای فورک سرم قوی است.”

صرافی غیرمتمرکز مستقر در سولانا (DEX) به جامعه اطلاع داده است که برنامه آن پس از مرگ حامیان Alameda و FTX “از بین رفته است”.

تیم پشتیبان این پروژه به اشتراک گذاشت که با وجود چالش‌های مداوم، «امید» وجود دارد، زیرا گزینه‌های اجتماعی برای «چنگال کردن» سرم وجود دارد.

بر اساس این اطلاعیه، “تلاش های جامعه برای فورک سرم در حال افزایش است.” OpenBook، یک فورک مبتنی بر جامعه برنامه Serum V3، در حال حاضر در شبکه اصلی Solana با حجم روزانه بیش از ۱ میلیون دلار به صورت زنده در دسترس است.

با این حال، وجود OpenBook تهدیدی برای Serum است. زیرا «حجم و نقدینگی سرم با وجود Openbook به صفر نزدیک شد». زیرا کاربران و پروتکل ها Openbook را ترجیح می دهند. در هک FTX به خطر افتاد.

در مورد توکن SRM، DEX به اشتراک گذاشت که “آینده SRM نامشخص است.” برخی معتقدند که باید از آن “برای تخفیف” استفاده شود، برخی دیگر معتقدند که به دلیل قرار گرفتن در معرض FTX و Alameda به هیچ وجه نباید از آن استفاده کرد.

مرتبط: پرونده ورشکستگی BlockFi باعث واکنش گسترده تر جامعه می شود

در ۱۲ نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که یک کیف پول مرتبط با FTX هک شده است و مجموعاً ۶۵۹ میلیون دلار از FTX US استخراج شده است.

پس از هک FTX، توسعه‌دهندگان سولانا سرم، یک مرکز نقدینگی توکن پرکاربرد را پس از اینکه در یک سری از تراکنش‌های جعلی به خطر افتاد، فورک کردند. در ۱۲ نوامبر، یکی از بنیانگذاران Solana، آناتولی یاکوونکو توییت کرد که توسعه دهندگان وابسته به سرم پس از به خطر افتادن کلیدهای به روز شده آنها، کد خود را فورک می کنند، با این استدلال که بسیاری از “پروتکل ها هستند و برای انحلال به بازار سرم متکی هستند.”نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا