اخبار ارز دیجیتال

سپتامبر رکورد بهره برداری در سال ۲۰۲۳ را ثبت می کند، DAO ها می توانند علم را دموکراتیک کنند: تعریف مجدد امور مالی

سپتامبر بزرگترین ماه سوء استفاده DeFi بود، با زیان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار، و پس از اوت، تاج را از آن خود کرد.

به Finance ReDefined خوش آمدید. این یک خبرنامه هفتگی است که بینش های مهم مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می دهد. خبرنامه ای طراحی شده تا مهم ترین تحولات هفته گذشته را برای شما ارائه دهد.

خبرنامه این هفته نشان می دهد که سپتامبر بزرگترین ماه برای سوء استفاده از ارزهای دیجیتال در DeFi بود، با زیان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار، و پروتکل محبوب وام دهی دیفای Yield تا دسامبر برای همیشه خاموش می شود. من این را معرفی کردم.

جینتی کانانی، یکی از بنیانگذاران Polygon می گوید که از کارهای روزمره در شرکت کناره گیری می کند و اکنون از حاشیه به تماشای آن می نشیند. طبق یک مقاله علمی معتبر، سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) ممکن است به شما در پیدا کردن یک جامعه کمک کنند. . مجله.

هفته ای متفاوت برای بازار دیفای بود و اکثر ۱۰۰ توکن برتر در همان محدوده قیمتی هفته گذشته معامله می شدند.

سپتامبر بزرگترین ماه برای بهره برداری از ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ خواهد بود: CertiK

سپتامبر به طور رسمی به عنوان بدترین ماه برای اکسپلویت های مرتبط با رمزنگاری در سال ۲۰۲۳ (تا کنون) با ۳۲۹.۸ میلیون دلار سرقت رمزنگاری اعلام شد.

در ۲ اکتبر، شرکت امنیت بلاک چین CertiK اعلام کرد که بیشترین مشارکت کننده در کل ماه حمله شبکه Mixin در ۲۳ سپتامبر بود. در این حمله، پروتکل انتقال غیرمتمرکز زنجیره ای متقابل مستقر در هنگ کنگ به دلیل نقض ۲۰۰ میلیون دلار ضرر کرد. ارائه دهنده خدمات ابری

به خواندن ادامه دهید

پروتکل تسلیم برای “کوچک کردن” دائمی عملیات تا دسامبر ۲۰۲۳

پروتکل بازده تصمیم خود را برای تعطیلی تا پایان سال به دلیل کمبود تقاضای تجاری و فشارهای نظارتی جهانی اعلام کرده است.

پروتکل بازده پس از پایان مجموعه در دسامبر ۲۰۲۳، که در ۲۹ دسامبر منقضی می شود، وجود نخواهد داشت. اعلامیه پروتکل بازدهی که جزئیات عملیات «کاهش» را شرح می‌دهد، تأیید کرد که راه‌اندازی سری نرخ ثابت مارس ۲۰۲۴ لغو شده است.

به خواندن ادامه دهید

یکی از بنیانگذاران Polygon استعفا داد، شروع به مشارکت از حاشیه کرد

جایانت کانانی اعلام کرد که پس از شش سال “به دلیل تعهدات روزانه” از این پروژه کناره گیری می کند.

کنانی در یک تاپیک در تاریخ ۴ اکتبر X (توئیتر سابق) گفت که قصد دارد روی “ماجراهای جدید” تمرکز کند و در عین حال “از حاشیه” به Polygon کمک کند. کانانی در سال ۲۰۱۷ به همراه مهندسان نرم افزار از جمله Sandeep Nailwal، Anurag Arjun و Mihailo Bjelic به تأسیس شبکه Matic کمک کرد. این شبکه بعداً به Polygon تغییر نام داد.

به خواندن ادامه دهید

مجله Nature Science اشاره می کند که DAO ها می توانند به دانشمندان در یافتن بودجه و جامعه کمک کنند

مجله نیچر ساینس اخیراً سرمقاله‌ای را در بخش بیوتکنولوژی طبیعت خود منتشر کرده است در مورد روش‌های نوآورانه‌ای که محققان در زمینه‌های علمی با بودجه کم کار می‌کنند می‌توانند جوامعی را پیرامون تحقیقات خود ایجاد کنند و بودجه‌ای را که در غیر این صورت به دست نمی‌آورند جمع‌آوری کنند. او DAO را به عنوان یک روش ستایش کرد.

در یک طرح تحقیقاتی مبتنی بر DAO، سازماندهی پروژه، بودجه، بازخورد و خط لوله کشف به محصول/صنعت همه می توانند توسط یک نهاد حاکم غیرمتمرکز اداره شوند.

به خواندن ادامه دهید

Wirex از ZK-proofs برای صدور کارت‌های نقدی کریپتو غیرقانونی استفاده می‌کند

ارائه‌دهنده خدمات پرداخت کریپتو وایرکس در تاریخ ۳ اکتبر راه‌اندازی یک سرویس کارت نقدی رمزنگاری غیرحضوری مبتنی بر اثبات دانش صفر (ZK-proof) به نام W-Pay را اعلام کرد.

راه حل غیرمتمرکز جدید Wirex از فناوری دانش صفر بهره می برد و بر اساس کیت توسعه زنجیره ای Polygon ساخته شده است و نویدبخش مقیاس پذیری و امنیت بهبود یافته است. CDK Polygon با تمرکز بر تحمل ZK ساخته شده است و به کسب و کارها و کاربران اجازه می دهد ریل های لایه ۲ خود را توسعه دهند که از ZK استفاده می کنند.

به خواندن ادامه دهید

نمای کلی بازار DeFi

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، ۱۰۰ توکن DeFi برتر از نظر ارزش بازار نسبت به هفته گذشته اندکی کاهش یافته‌اند و بیشتر توکن‌ها در نمودارهای هفتگی به رنگ سبز معامله می‌شوند. کل مبلغ قفل شده در پروتکل های DeFi به ۴۵.۰۷ میلیارد دلار کاهش یافت.

از اینکه مرور کلی ما را در مورد تأثیرگذارترین تحولات DeFi این هفته خواندید متشکریم. جمعه آینده را برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر در مورد این جهان پویا در حال تکامل هماهنگ کنید.

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا