اخبار ارز دیجیتال

شهر سئول پروژه متاورس شهر را فاش می کند

به گفته شهردار سئول Oh Se-hoon، محیط مجازی به ساکنان این امکان را می دهد که به اسناد رسمی دسترسی داشته باشند، شکایت کنند و پاسخ سوالات مالیاتی خود را دریافت کنند.

شهر سئول پروژه Metaverse Seoul را راه اندازی کرده است که به ساکنان پایتخت کره جنوبی امکان دسترسی به خدمات شهری در یک محیط مجازی را می دهد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ۱۶ ژانویه، شهردار سئول، اوه سهون، راه اندازی فاز اول Metaverse Seoul را پس از آزمایش بتا این پروژه اعلام کرد. به گفته شهردار، محیط آنلاین تبدیل به “مجموعه شهروندان برای ارتباطات” پایتخت خواهد شد و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا به صورت مجازی از بسیاری از جاذبه های سئول بازدید کنند، به اسناد رسمی دسترسی داشته باشند، شکایات خاص را ثبت کنند و به سوالات مربوط به ثبت مالیات شهری پاسخ دهند. .

طبق گزارش ها، دولت شهر حدود ۲ میلیارد وون (۱.۶ میلیون دلار) را برای فاز اول پروژه متاورس هزینه کرده است. به گفته Oh، فاز دوم Metaverse Seoul را برای سالمندانی که در رفت و آمد مستقیم به تالار شهر مشکل دارند، قابل دسترس تر می کند. بر اساس داده های Statistica، بیش از ۱۷ درصد از جمعیت کره جنوبی در سال ۲۰۲۲ بالای ۶۵ سال خواهند بود.

کره جنوبی یکی از سریع‌ترین سرعت‌های اتصال به اینترنت در جهان را برای ۵۲ میلیون ساکن خود دارد و با گسترش فضا، چندین ابتکار در زمینه متاورس و پذیرش بلاک چین را رهبری کرده است. قبل از سقوط FTX در ماه نوامبر، شهر بوسان برنامه‌های خود را برای ایجاد یک صرافی ارز دیجیتال با همکاری FTX اعلام کرد. دولت های محلی از آن زمان بسیاری از شرکای تبادل متمرکز جهانی خود را حذف کرده اند.

مربوط: در داخل طرح وحشی کره جنوبی برای تسلط بر متاورس

در سطح جهانی، پس از اینکه فیس‌بوک در اکتبر ۲۰۲۱ خود را به متا تغییر نام داد، علاقه‌مندی به Metaverse افزایش یافت و طبق گزارش‌ها، بسیاری از شرکت‌ها برنامه‌های خود را برای افتتاح دفاتر مجازی اعلام کردند. با این حال، سقوط بازار ارزهای دیجیتال و فروپاشی پلتفرم‌های بزرگی مانند FTX، Voyager Digital و Celsius Network ممکن است پذیرش در سال ۲۰۲۲ را به تاخیر بیاندازد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا