اخبار ارز دیجیتال

ارز دیجیتال⚡ ارزشی که به سئو و رشد کسب و کار شما کمک می‌کند

ارزهای دیجیتال انقلابی در سیستم پرداختی جهانی ایجاد کردند و در دنیای امروزه جایگاه خود را در سیستم های بین‌ المللی باز کردند. پس از پیدایش ارز های دیجیتال و پیشرفت روز افزون تکنولوژی، آن‌ها به سیستم خرید و فروش جهانی ورود پیدا کردند. می‌توان گفت ارز های دیجیتال کم‌ کم جایگزین کارت‌ های اعتباری، انتقال بین‌ بانکی و دیگر روش‌ها می‌شوند، همچنان که تا به امروز هم درصد پیشرفت زیادی در این حوزه‌ ها داشتند. یکی از حوزه‌ هایی که ارز های دیجیتال در آن به‌ شدت تاخته‌اند، حوزه خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ است. با توجه به این‌ که کسب‌ و کار ها برای رسیدن به صدر جستجو های گوگل و سئو شدن سایتشان حاضر به انجام هر کاری هستند، از ارزهای دیجیتال در این حیطه نیز استفاده می‌کنند. ارزهای دیجیتال در دنیای دیجیتال کاربرد بیشتری خواهند داشت و دیجیتال مارکتینگ نیز از این قضیه مستثنا نیست.

ارزهای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ

با توجه به پیشرفتی که در حوزهٔ دیجیتال می‌بینیم و حضور پر رنگ هوش مصنوعی در دنیا، ارزهای دیجیتال نیز اثر مستقیمی روی دیجیتال مارکتینگ خواهند داشت. برای این‌ که ارتباط این‌ ها را با هم متوجه شوید، باید نگاهی به سناریو ارزهای دیجیتال موجود و سناریو دیجیتال مارکتینگ بیندازیم. آیا تا به‌حال به ویدئوهایی که به‌صورت تبلیغات کوتاه حین تماشای ویدئوهای یوتیوب پخش می‌شوند توجه کرده‌اید؟ این ویدئوها حین استفاده از برخی رسانهٔ های اجتماعی یا هنگام بازی نیز پخش می‌شوند.

تبلیغات دیجیتالی امروزی دارای چهار عنصر اصلی است که شامل مصرف‌کننده یا مشتری، تولیدکنندهٔ محتوا، تیم تبلیغات و انواع پلتفرم‌های میزبان تبلیغات است. میزبان نامبرده می‌تواند هریک از پلتفرم‌ های یوتیوب، گوگل، توییتر و غیره باشند. فرد یا کسب‌وکاری که سفارش‌دهندهٔ تبلیغ است، باید مبلغی مشخص را به‌عنوان کمیسیون به ناشر تبلیغات یعنی کسب‌ و کاری که ویدئو را آپلود می‌کند بپردازد. در این صورت، یک فضای تبلیغاتی به تبلیغ‌کننده توسط پلتفرم انتخاب اهدا می‌شود. درنتیجهٔ این اقدامات، بیشترین سود از تبلیغات عاید پلتفرم میزبان می‌شود. اگر ارزهای دیجیتال وارد این حوزه بشوند، با بازاریابی‌ که مبتنی بر آن‌ها انجام می‌شود، نیاز به پلتفرم میزبان از بین می‌رود. در این صورت است که واسطه‌ها از بین می‌روند و سود بیشتر عاید کسب‌وکاری می‌شود که می‌خواهد تبلیغ کند.

سئو

هنگامی‌که همهٔ دیتاهای موجود در اختیار تیم بازاریابی دیجیتال قرار می‌گیرد، می‌توانند تصمیم‌های بهتری را در خصوص بهینه‌سازی و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی اتخاذ کنند. این تصمیمات براساس دیتای مصرف‌کنندگان گرفته می‌شود و این امکان را به دیجیتال مارکتر می‌دهد که هرکسی را تبدیل به مشتری کند.

از طرفی دیگر، فناوری بلاکچینی که در ارزهای دیجیتال موجود است، این امکان را به مصرف‌کننده می‌دهد که کنترل بیشتری روی آن‌ها داشته باشند و از این طریق مجموعهٔ مشتریان را محدود می‌کند. به‌عنوان مثال، هنگامی‌که یک تبلیغ هدفمند اینستاگرامی ایجاد می‌کنید، هدفی را معین می‌کنید. این هدف می‌تواند رسیدن به 100 میلیون نفر باشد که 3 درصد آن‌ها تبدیل به مشتری می‌شوند و به‌عبارتی سه میلیون مشتری خواهید داشت. حال اگر مجموعه مخاطبانی که می‌خواهید تبلیغات را به آن‌ها ارائه دهید 30 درصد کاهش یابد، در این صورت به 30 میلیون نفر دسترسی خواهید داشت. حال شما نهصد هزار نفر را به مشتری تبدیل کرده‌اید و این رقم نشان‌دهندهٔ کاهشی شدید است.

دیجیتال مارکتینگ و سئو اثرات مستقیمی از ارزهای دیجیتال می‌گیرند، زیرا بلاکچین روی جنبه‌های متفاوت کسب‌وکار اثرگذار است. گاهی اوقات برای پیشگیری از تقلب و شناخت برند، از بلاکچین استفاده می‌شود که همگی اقداماتی برای تحقق اهداف بازاریابی هستند. بلاکچین مهم‌ترین خواستهٔ مشتریان را برآورده می‌کند و آن هم ایمنی و شفافیت داده‌هاست. متغیرهایی که گفته شد، اثر قابل‌توجهی روی بازاریابی دیجیتال دارند و بارزترین دستاورد آن، دسترسی به دیتاهای خصوصی کاربران است.

سئو و ارزهای دیجیتال

در دنیای دیجیتال مارکتینگ امروزی، سئو می‌تواند اثر شگفت‌انگیزی در جنگ بین برندها برای حضور در صدر جستجو ها داشته باشد. خدمات و مشاوره سئو راهکاری است که می‌تواند برندینگ کسب‌ و کار را به‌طرز عجیبی رونق دهد که از طریق سئو سایت انجام می‌شود. اگر استراتژی عمدهٔ یک شرکت بر پایهٔ انجام تبلیغات آنلاین باشد، می‌توان از دیتاهای سوابق پرداخت‌کننده‌ها استفادهٔ بهینه‌ای کرد. آن‌ها این اطلاعات را از طریق سوابق به‌دست می‌آورند و مشتریان خاص خود را هدف قرار می‌دهند. درصورتی‌که مشتریان از روش‌های پرداختی با رمز ارزها استفاده کنند، به دلیل وجود امنیت دیگر برای کسب‌وکارها صرفه‌ای ندارد. درست است که امنیت اطلاعات مشتری کاملاً حفظ می‌شود، اما بازاریابی دیجیتال از طریق داده‌های جمع‌آوری‌شده عملاً دیگر امکان‌پذیر نیست.

سئو مهران

راه‌حل جایگزین

راه‌حلی که اینجا به سراغ کسب‌وکارها می‌آید، استفاده از بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا همان سئو است. اگر فردی قصد داشته باشد خرید خود را از طریق رمز ارز انجام دهد، ابتدا به موتور جستجو می‌رود سپس محصول یا خدمات مورد نیازش را در آن جستجو می‌کند. اگر کسب‌ و کاری سئو سایت را انجام داده باشد، با استفاده از خدمات سئو در رتبهٔ اول گوگل قرار می‌گیرد. بنابراین مشتری با دیدن اولین نتیجه، وارد سایت می‌شود و محصول موردنظرش را خریداری می‌کند.

ممنوعیت تبلیغات با ارز دیجیتال در موتورهای جستجو

البته باید بدانید که موتورهای جستجوی بزرگ، تبلیغات با مضمون ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین را ممنوع کرده‌اند و چیزی با این مضمون دیگر به نمایش درنمی‌آید. از سال 2018 بود که فیسبوک همهٔ تبلیغات مبتنی بر این مضامین را برای رمز ارزها ممنوع کرد، دلیل بزرگ این کار اقدامات فریبنده‌ای بود که افراد یا کسب‌وکارهای تبلیغ‌کننده در ذهن خودشان داشتند. از ماه مارس سال 2019، گوگل هم وارد شد و همین رویه را پیش گرفت و درنتیجه تبلیغات رمز ارزها را در پلتفرم خود ممنوع کرد. به دنبال آن دیگر پلتفرم‌های بزرگ دنیا که روی دیجیتال مارکتینگ اثرگذار بودند نیز این تبلیغات را ممنوع کردند ازجمله یوتیوب، توییتر و غیره.

به همین علت است که اگر هدف شما خرید و فروش توسط ارزهای دیجیتالی است، بهترین روش استفاده از سئو سایت است. با توجه به خدمات سئو می‌توان امکاناتی را در دسترس داشت که شرایط فروش محصول و خدمات توسط ارزهای دیجیتال محیا شود. مهدی مهران از افرادی است که سئو در مشهد را آموزش می‌دهد؛ اما همهٔ افراد در سراسر ایران می‌توانند از خدمات سئو و آموزش سئو ایشان استفاده کنند.

روی سئو سرمایه‌گذاری کنید

اگر قصد دارید پای ارزهای دیجیتال را به کسب‌ و کارتان باز کنید و مانند بسیاری از بیزینس‌های بین‌المللی روش پرداخت دیجیتالی را اضافه کنید، بهترین راه سئو است. سئو سایت به شما کمک می‌کند دیده بشوید و در صدر جستجوها قرار بگیرید. در این صورت با هر کلیک می‌توانید مخاطب جذب کنید و در ذهن مخاطب باقی بمانید. سئو مشهد و دیگر شهرها باهم تفاوتی ندارد و مهدی مهران با آموزش سئو در مشهد می‌تواند توانایی بالا بردن کسب‌وکار شما در موتور جستجوی گوگل را افزایش دهد. با استفاده از خدمات سئو و مشاوره سئو، می‌توانید به فروش‌های انفجاری برسید و از ارزهای دیجیتال برای تراکنش‌ها استفاده کنید.

سخن پایانی

امروزه همهٔ کسب‌وکارها شعبه‌ای در اینترنت دارند و از این طریق به فروش محصول و خدمات مشغول‌اند. تبلیغات وارد دنیای جدیدی شده و دیگر مانند قدیم به‌صورت فیزیکی نیست بلکه به‌صورت دیجیتالی نیز وارد میدان نبرد شده‌است. بیزینس‌ها با استفاده از دیجیتال مارکتینگ خودشان را مخاطب نشان می‌دهند و روی برندینگ کار می‌کنند. سئو یکی از مواردی مهمی است که می‌تواند کسب‌وکارها را به ارز دیجیتال برای انجام تراکنش‌ها نزدیک کند. درصورتی‌که مشاوره سئو به کسب‌وکاری ارائه شود، می‌تواند در صدر جستجوها نمایش داده شود و هنگام ارائه محصول از آن‌ها برای تراکنش‌ها استفاده کند. مهدی مهران با آموزش سئو به افراد علاقه‌مند، می‌تواند کمک بزرگی به کسب‌وکارها کند. سئو در مشهد را می‌توانید از طریق مهدی مهران بیاموزید و در کسب‌وکارتان پیاده کنید. همچنین می‌توانید در حوزهٔ مشاوره سئو از تجربیات ایشان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا