اخبار ارز دیجیتال

نقض امنیت سایبری Kroll داده های حساس را در معرض نمایش قرار می دهد – گزارش

گزارش شده است که وکلای ادعای ورشکستگی FTX بر خلاف ادعاهای قبلی تایید کرده اند که اطلاعات شخصی کاربران به خطر افتاده است.

برخلاف گزارش‌های قبلی، به نظر می‌رسد نقض اطلاعات مربوط به وکیل ورشکستگی FTX، کرول، اطلاعات حساسی را فاش کرده است.

خلاصه‌ای از پرسش و پاسخ خزنده ادعایی که در ۳۰ آگوست منتشر شد، نشان داد که آدرس‌های ایمیل، آدرس‌های پستی، شماره حساب، شناسه‌های منحصربه‌فرد ورشکستگی، موجودی حساب، شماره تلفن و سایر جزئیات صورت‌حساب کاربران FTX همگی مربوط به سال ۲۰۱۶ هستند. طبق گزارش‌ها به خطر افتاده است. در یک حادثه امنیت سایبری که در ۳۰ اوت رخ داد. ۲۵ آگوست. قبلا FTX بود من نوشته ام آقای کرول گفت که “یک حادثه امنیت سایبری را تجربه کرده است که در آن داده‌های غیرمحرمانه مشتری یک مدعی خاص در یک پرونده ورشکستگی معلق به خطر افتاده است.”

مدت کوتاهی پس از این حادثه، FTX گفت که رمزهای عبور حساب توسط Kroll کنترل نمی‌شوند و سیستم‌ها و دارایی‌های دیجیتال خود شرکت بی‌تأثیر هستند. روز بعد، صرافی ورشکسته اعلام کرد که به طور موقت حساب های موجود در پورتال خسارت بیمه مشتریان آسیب دیده را مسدود می کند.

در این گزارش آمده است که کرول سپس این حادثه را “مهار و اصلاح” کرد. با این حال، هشدار داد که کاربران باید در برابر «کلاهبرداری‌ها و تلاش‌های متقلبانه» که از طریق داده‌های سرقت شده قانونی به نظر می‌رسند، «بسیار هوشیار» باقی بمانند. بلافاصله پس از نقض، چندین کاربر شروع به گزارش ایمیل های فیشینگ کردند که به صورت خزیدن پنهان شده بودند.

FTX در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی خود در نوامبر سال گذشته بیش از ۱ میلیون کاربر داشت. در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲، تنها یک روز پس از اعلام ورشکستگی، FTX حدود ۴۰۰ میلیون دلار در عملیات داخلی ادعایی هک شد و تحقیقات توسط وزارت دادگستری ایالات متحده آغاز شد. روند ورشکستگی به دلیل طولانی بودن و هزینه آن مورد انتقاد قرار گرفته است و تنها در ماه فوریه بیش از ۳۲.۵ میلیون دلار برای هزینه های قانونی هزینه شده است.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با کرول تماس گرفت اما پاسخی به موقع برای انتشار دریافت نکرد.

مجله: زندگی زندان سام بنکمن-فرید، هرج و مرج نقد تورنادو و نهنگ ۳ میلیارد دلاری بیت کویننویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا