🚨 اخبار ارز دیجیتال

سناتورها از طرحی دو حزبی برای مقررات جامع هوش مصنوعی رونمایی کردند

انتظار می رود این راهنمای مدیریت مزایا و خطرات احتمالی مرتبط با فناوری هوش مصنوعی باشد.

دو سناتور در روز جمعه، ۸ سپتامبر، همزمان با افزایش تلاش‌های کنگره برای تنظیم این فناوری نوظهور، طرحی دو حزبی برای قانون هوش مصنوعی (AI) منتشر کردند.

از طرح این لایحه که توسط سناتور ریچارد بلومنتال (D-Conn.) و جاش هاولی (R-میسوری) حمایت می شود، از مجوز اجباری شرکت های هوش مصنوعی و حمایت از مسئولیت فناوری برای این شرکت ها حمایت می کند. تصریح می کند که از شرکت ها در برابر اقدامات قانونی محافظت نمی کند. .

بلومنتال در بیانیه ای به او اعلام کرد. انتظار می رود این راهنمای مدیریت مزایا و خطرات احتمالی مرتبط با فناوری هوش مصنوعی باشد.

هاولی تاکید کرد که اصول ذکر شده در این چارچوب باید به عنوان مبنایی برای کنگره عمل کند تا در مقررات هوش مصنوعی اقدام کند.

ما به برگزاری جلسات استماع با رهبران و کارشناسان صنعت و همچنین دیگر گفتگوها و حقیقت یاب برای ایجاد ائتلافی در حمایت از این لایحه ادامه خواهیم داد.

این چارچوب ایجاد یک سیستم صدور مجوز را پیشنهاد می کند که توسط یک نهاد نظارتی مستقل نظارت می شود. توسعه دهندگان مدل هوش مصنوعی ملزم به ثبت نام در این تنظیم کننده خواهند بود که قدرت انجام ممیزی این متقاضیان مجوز را خواهند داشت.

تصویر چارچوب هوش مصنوعی منبع:X

علاوه بر این، این چارچوب پیشنهاد می‌کند که کنگره باید شفاف‌سازی کند که بخش ۲۳۰ قانون نجابت ارتباطات، که حمایت‌های قانونی را برای شرکت‌های فناوری در مورد محتوای شخص ثالث ارائه می‌کند، برای برنامه‌های هوش مصنوعی اعمال نمی‌شود. بخش‌های دیگر این چارچوب از شفافیت شرکتی، حمایت از مصرف‌کننده و کودک و امنیت ملی حمایت می‌کند.

بلومنتال و هاولی، که کمیته فرعی سنا در زمینه حریم خصوصی، فناوری و قانون را رهبری می کنند، همچنین اعلام کردند که قصد دارند جلسه استماع خود را در روز سه شنبه برگزار کنند. این جلسه شامل شهادت چهره های برجسته ای مانند معاون مایکروسافت و رئیس براد اسمیت خواهد بود. ویلیام دالی، دانشمند اصلی و معاون ارشد تحقیقات در NVIDIA. وودرو هرتزوگ، استاد حقوق در دانشگاه بوستون.

مربوط: دانشمندان “OpinionGPT” را برای بررسی سوگیری آشکار انسان ایجاد کردند – و مردم عادی نیز می توانند آن را آزمایش کنند.

اعلام چارچوب و جلسات عمومی مرتبط با آن، پیش از برگزاری مجمع هوش مصنوعی چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، انجام می شود.این انجمن است تنظیم ما با حضور رهبران شرکت‌های بزرگ هوش مصنوعی، بینشی در مورد مزایا و خطرات بالقوه مرتبط با هوش مصنوعی به قانون‌گذاران ارائه خواهیم داد.

شومر همچنین چارچوب هوش مصنوعی را در ماه ژوئن معرفی کرد. چارچوب او طیف وسیعی از اصول اساسی را بر خلاف اقدامات دقیق‌تر پیشنهاد شده توسط هاولی و بلومنتال ترسیم کرد.

مجله: AI Leviathan Tencent از کلاهبرداری ۸۳ میلیون دلاری کشف کرد، اینفلوئنسر چینی ممنوع شد: آسیا اکسپرسنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا