اخبار ارز دیجیتال

سناتورهای آمریکایی لایحه رمزارز را با هدف تنظیم مقررات جامع دوباره ارسال می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قانون نوآوری مالی مسئول، نرده‌هایی را برای «جلوگیری از تکرار یک رویداد مشابه FTX» در پی سقوط بازار ۲۰۲۲ و ورشکستگی‌های متعدد ایجاد می‌کند.

سناتورهای آمریکایی سینتیا لومیس و کریستن گیلیبراند قرار است لایحه‌ای را با هدف ایجاد یک چارچوب نظارتی جامع برای دارایی‌های دیجیتال ارائه کنند.

قانونگذاران آمریکایی گفت آنها قصد دارند قانون نوآوری های مالی مسئول را در ۱۲ ژوئیه، تقریباً یک سال پس از ارائه آن توسط کنگره قبلی، مجدداً به سنا ارائه کنند. این لایحه دو حزبی (لومیس یک جمهوری خواه است، گیلیبراند یک دموکرات است) نه تنها دارایی های دیجیتال را تنظیم می کند، بلکه نقش کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) را نیز روشن می کند. حمایت از مصرف کننده را فراهم کنید.

لایحه لومیس-گیلیبرند برای اولین بار در ژوئن ۲۰۲۲ و در بحبوحه سقوط بازار کریپتو معرفی شد که منجر به ورشکستگی چندین شرکت مطرح و افت شدید قیمت بسیاری از توکن ها شد. بر اساس برگه اطلاعات ارائه شده توسط سناتور لومیس، این لایحه شامل به روز رسانی قانون مالیاتی ایالات متحده است که به صنعت اجازه می دهد “نظارت خود را تامین مالی کند” و صرافی های ارزهای دیجیتال “برای جلوگیری از وقوع رویدادهای نوع FTX” شامل خواهد شد. نرده های محافظ برای پس از ارائه این لایحه، در نوامبر ۲۰۲۲ ورشکست شد.

لایحه لومیس و گیلیبراند پس از ورشکستگی Terraform Labs، یک شرکت مستقر در کره جنوبی که استیبل کوین های الگوریتمی را از دلار آمریکا جدا می کرد، تهیه شد. در نتیجه، قانون همچنین تنها متولیان را ملزم به صدور استیبل کوین پرداخت می‌کند.

مربوط: سناتورهای ایالات متحده تلاش ها را برای مقررات رمزنگاری در میان دعاوی SEC تقویت می کنند

برخی از قانونگذاران و رهبران صنعت از تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده به دلیل عدم شفافیت که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد بدون خطر اجرا یا دیگر سرکوب‌ها تجارت کنند، انتقاد کرده‌اند.بسیاری از مردم در فضا ستایش کرد لایحه لومیس گیلیبراند برای اقدام دو حزبی در زمانی که برخی قانونگذاران جنبه‌های بخش ارزهای دیجیتال را سیاسی می‌کنند – از سناتور الیزابت وارن که استفاده غیرقانونی از دارایی‌های دیجیتال را تا ارز بانک‌های مرکزی برجسته می‌کند تا فرماندار فلوریدا و نامزد ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ ران بان دسانتیس برای کالینگ دیجیتال واحد پول.

قانون نوآوری مالی مسئول یک گزینه است، اما نمایندگان کنگره لوایح دیگری را با هدف پرداختن به چارچوب ارزهای دیجیتال پیشنهاد می کنند. پیش نویس مشورتی منتشر شده در ماه ژوئن توسط مجلس نمایندگان به طور قابل توجهی اختیارات SEC را در مورد شرکت های ارزهای دیجیتال محدود می کند و کمیته خدمات مالی مجلس نیز اعلام کرده است که فدرال رزرو تنظیم کننده اصلی در تعیین الزامات برای استیبل کوین ها خواهد بود. در حال تهیه پیش نویس لایحه ای است که پیشنهاد می کند تبدیل شود

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا