اخبار ارز دیجیتال

سناتور وارن می‌گوید رئیس فدرال‌رزرو باید خود را از بررسی شکست‌های نظارتی منع کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جروم پاول خواستار «بازبینی کامل، شفاف و سریع» فعالیت‌های نظارتی و نظارتی فدرال رزرو پس از تعطیلی بانک سیلیکون ولی شده است.

الیزابت وارن، سناتور ماساچوست، در بحبوحه تحقیقات داخلی فدرال رزرو، از جروم پاول خواسته است تا از سمت خود کناره گیری کند.

در صحبت با خبرنگاران در واشنگتن دی سی در 15 مارس، وارن ممکن است به برخی از شرایطی که پاول “کمپین مقررات زدایی” فدرال رزرو را رهبری کرد و منجر به شکست بانک های سیلیکون ولی شد، اشاره کرد. رئیس فدرال رزرو خواستار “بررسی کامل، شفاف و سریع” فعالیت های فدرال رزرو در 13 مارس، پس از بسته شدن بانک توسط وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا شد.

وارن گفت: “برای اینکه این بررسی اعتبار داشته باشد، رئیس پاول باید کناره گیری کند.”

این سناتور افزود:

“در حالی که ما علت این موضوع را بررسی می کنیم، مهم است که رئیس پاول عقب نشینی کند و اجازه دهد مایکل بور مسئولیت را بر عهده بگیرد. […] انجام تحقیقات مستقل ”

بار اعلام کرد که نظارت و بازنگری نظارتی فدرال رزرو بر بانک های سیلیکون ولی را که در اول ماه مه اعلام می شود، رهبری خواهد کرد. مدیران اجرایی سهام را در هفته های منتهی به بسته شدن می فروشند.

شکست‌های سه بانک بزرگ دلایل مختلفی داشت که لزوماً به ارزهای دیجیتال مربوط نمی‌شد، اما به نظر می‌رسد که دارایی‌های دیجیتال تا حدودی در رسانه‌ها و برخی مقامات دولتی مقصر هستند.

در ۸ مارس، شرکت مادر بانک سیلورگیت اعلام کرد که به‌طور داوطلبانه بانک ارزهای دیجیتال خود را می‌بندد و گفت که این طرح شامل «بازپرداخت کامل تمام سپرده‌ها» است. که اکثر سپرده گذاران بدون بیمه پر می شوند.

مربوط: قانونگذاران آمریکایی FDIC را به استفاده از نوسانات بانکی برای حمله به ارزهای دیجیتال متهم می کنند

برای بسیاری، دلیل این شکست‌ها به این دلیل است که Signature Bank پس از اقدام اداره خدمات مالی نیویورک بسته شد، که ادعا می‌کرد «حفاظت از اقتصاد ایالات متحده از طریق تقویت اعتماد عمومی» به سیستم بانکی است. برنی فرانک، یکی از اعضای کمیته امضا، پیشنهاد کرد که مقامات دولتی در تلاش برای ارسال “پیام ضد رمزنگاری قوی” هستند، اما NYDFS گفت بانک ها “اطلاعات قابل اعتماد و ثابت” را در اختیار رگولاتورها قرار خواهند داد. او گفته است که نمی تواند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا