اخبار ارز دیجیتال

سناتور لومیس به دنبال حکم XRP به دنبال مقررات شفاف رمزنگاری است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نتیجه این شکایت می تواند سابقه ای برای شکل دادن به چشم انداز نظارتی برای دارایی های دیجیتال مختلف در ایالات متحده ایجاد کند.

سینتیا لومیس، سناتور جمهوری‌خواه وایومینگ، در توییتر به اهمیت حکم اخیر دادگاه توسط قاضی آنالیسا تورس که اعلام کرد توکن XRP مربوط به ریپل نباید یک امنیت در نظر گرفته شود، اشاره کرد. لومیس تاکید کرد که این حکم بر نیاز فوری کنگره برای ایجاد یک چارچوب نظارتی جامع و واضح برای ارزهای دیجیتال تاکید دارد.

سناتور لومیس احساس استرس کرد او در توییت خود در مورد اهمیت حکم دادگاه و تأثیر آن بر مقررات ارزهای دیجیتال صحبت می کند. او گفت که این حکم تقاضاهای فوری برای ارائه یک چارچوب ارز دیجیتال کامل به کنگره را تقویت می کند که حفاظت از مصرف کننده را در اولویت قرار دهد.

این سناتور که از حامیان قدیمی بیت کوین (BTC) بود، بر اهمیت چارچوب شفاف ارز دیجیتال که نه تنها از سرمایه گذاران محافظت می کند، بلکه نوآوری در صنعت کریپتو را تقویت می کند، تأکید کرد.

علاوه بر این، سناتور لومیس بر اهمیت حفظ تست هوی، استاندارد قانونی که برای ارزیابی واجد شرایط بودن یک سرمایه‌گذاری به عنوان یک اوراق بهادار استفاده می‌شود، تأکید کرد. او به طور خاص به لایحه لومیس گیلیبرند، یک ابتکار قانونی که توسط او و سناتور کریستن گیلیبراند حمایت می شد، اشاره کرد.

هدف این لایحه شفاف سازی و ایجاد دستورالعمل های نظارتی برای دارایی های دیجیتال و همسویی آنها با تفسیر منطقه جنوبی نیویورک از آزمون هاوی است.

درخواست سناتور لومیس از کنگره، به ویژه با توجه به پیامدهای گسترده اختلاف حقوقی بین آزمایشگاه های ریپل و SEC، ارزش زیادی دارد. نتیجه این شکایت می تواند سابقه ای برای شکل دادن به چشم انداز نظارتی برای دارایی های دیجیتال مختلف در ایالات متحده ایجاد کند.

فقدان دستورالعمل‌های تعریف‌شده واضح، عدم اطمینان را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند و مانع از نوآوری و توسعه اقتصادی در بخش رو به رشد فناوری بلاک‌چین می‌شود.

مربوط: سناتورهای آمریکایی لایحه رمزارز را با هدف تنظیم مقررات جامع دوباره ارسال می کنند

با حکم به نفع ریپل، هنوز مشخص نیست که کنگره چگونه به درخواست سناتور لومیس برای شفافیت مقرراتی در بازار ارزهای دیجیتال پاسخ خواهد داد. با این وجود، تلاش‌های او نشان‌دهنده شناخت فزاینده در میان قانون‌گذاران است که صنعت کریپتو برای دستیابی به پتانسیل کامل خود به استراتژی‌های نظارتی مترقی نیاز دارد.

نکته مهم این است که قانونگذاران به طور فزاینده ای از رشد اقتصادی قابل توجه، پیشرفت های تکنولوژیکی و فراگیری مالی که بازار ارزهای دیجیتال به همراه خواهد داشت آگاه هستند. در نتیجه، اقدامات و واکنش‌های کنگره، به رهبری چهره‌هایی مانند سناتور لومیس، در تعیین محیط نظارتی و باز کردن پتانسیل کامل صنعت ارزهای دیجیتال بسیار مهم خواهد بود.

مجله: XRP طرفدار وکیل جان دیتون “BTC 10x، ETH 4x”: تالار مشاهیر آتشنویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا