اخبار ارز دیجیتال

اولویت های جدید کنگره کمیته بانکداری سنا شامل Crypto: Report است

سناتور تیم اسکات، که پس از استعفای پت تومی به یکی از اعضای کلیدی کمیته تبدیل شد، ظاهراً قصد دارد چارچوب نظارتی کریپتو را در سال ۲۰۲۳ در اولویت قرار دهد.

تیم اسکات، سناتور کارولینای جنوبی، یکی از اعضای ارشد جمهوری خواه کمیته بانکداری سنای ایالات متحده، بنا به گزارش ها در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک “چارچوب نظارتی دو حزبی” برای ارزهای دیجیتال است.

بر اساس گزارش ۲ فوریه Politico، اسکات چارچوب رمزنگاری را به عنوان یکی از اولویت های کنگره ۱۱۸ گنجانده است. او ظاهراً نسبت به برخی از جنبه‌های کریپتو بدبین است و از فروپاشی صرافی‌هایی مانند FTX – “شکست‌های سطح بالا که منجر به از دست دادن دارایی‌های مصرف‌کننده می‌شود” – و تامین مالی غیرقانونی انتقاد می‌کند. اشاره به استفاده بالقوه آن در

اسکات اخیراً پست عضویت را از سناتور سابق پت تومی که دوره خود را بدون درخواست مجدد به پایان رساند، به عهده گرفت. تومی تعدادی از تلاش‌های قانونی برای تقویت نوآوری در فضای دارایی‌های دیجیتال را تأیید کرد و شرود براون، رئیس کمیته به جانت یلن، وزیر خزانه‌داری گفت که با تنظیم‌کننده‌های مالی و قانون‌گذاران همکاری کند تا از دولت خواسته شود تا روی قانون جدید ارز مجازی کار کند.

مربوط: رئیس کمیته بانکداری سنای آمریکا احتمال ممنوعیت ارزهای دیجیتال را مطرح کرد

کمیته بانکداری سنا در ماه دسامبر یک جلسه استماع با هدف بررسی سقوط FTX برگزار کرد و ممکن است تحقیقات را در جلسه جدید کنگره در سال ۲۰۲۳ ادامه دهد. یک جلسه عمومی دیگر در مورد FTX.

با کنترل مجلس نمایندگان جمهوری خواهان، مک هنری این اختیار را دارد که دستور کار قانونگذاری کمیته مالی را تعیین کند. طبق گزارش ها، او قصد دارد یک کمیته فرعی جدید با تمرکز بر مسائل دیجیتال با توجه به “حفره بزرگ” در ساختار کمیته قبلی ایجاد کند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا