اخبار ارز دیجیتال

دموکرات‌های کمیته بانکی سنا به Sofi درباره رعایت مهلت‌های انطباق هشدار می‌دهند

اعضای کمیته، که ظاهراً با شکست FTX تحریک شده‌اند، هیچ مدرکی مبنی بر شکل‌دهی دارایی دیجیتال SoFi به روشی که فدرال رزرو دستور داده است، نمی‌بینند.

رئیس کمیته بانکداری سنا شرود براون و سه عضو دموکرات دیگر در ۲۱ نوامبر نامه هایی به مقامات فدرال و رئیس فناوری SoFi آنتونی نوتو ارسال کردند. آنها نسبت به تلاش های بانک های آنلاین برای پیروی از الزامات هیئت مدیره فدرال رزرو و فعالیت های تجارت دارایی دیجیتال غیربانکی که از طریق SoFi Digital Assets انجام می شود، ابراز نگرانی کردند.

در نامه‌ای به نوتو، شرود به همراه سناتورهای جک رید، کریس ون هولن و تینا اسمیت گفت که هیئت فدرال رزرو معتقد است که SoFi در حال حاضر توسط هیئت مدیره مجاز نیست. ” او گفت. “” برای شرکت هلدینگ بانک (BHC) یا شرکت هلدینگ مالی (FHC). فدرال رزرو پس از تصاحب شرکت هلدینگ بانکی Gold Pacific Bancorp در اوایل سال جاری، وضعیت شرکت هلدینگ مالی SoFi را اعطا کرد.

در حالی که فدرال رزرو به SoFi دو سال فرصت داده است تا دارایی های دیجیتال SoFi را قانونی یا بفروشد، سناتور نوشت:

ما نگران این هستیم که ادامه فعالیت دارایی دیجیتال غیرمجاز SoFi نشان دهنده شکست در جدی گرفتن تعهدات نظارتی خود و پیروی از تعهدات خود باشد.

SoFi از گسترش فعالیت‌های غیرمجاز یا شرکت در معاملات ارزهای دیجیتال با یکی از شرکت‌های تابعه بانک ملی منع شد، اما گفت که به مشتریان بانک ملی اجازه می‌دهد تا بخشی از تمام سپرده‌های مستقیم را به صورت رایگان انجام دهند. ما سرویس جدیدی را اعلام کردیم که به شما امکان می‌دهد سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال در علاوه بر این، «SoFi که تراکنش‌های دارایی دیجیتال را برای مشتریان خود تسهیل می‌کند و دارایی‌های دیجیتال را در ترازنامه خود نگه می‌دارد، سؤالاتی را در مورد محاسبه صحیح سرمایه مورد نیاز ایجاد می‌کند. آنها هشدار می‌دهند:

«اگر مواجهه‌های مرتبط با رمزنگاری در دارایی‌های دیجیتال SoFi، شرکت مادر BHC یا بانک‌های ملی مرتبط را ملزم کند که نهایتاً به دنبال نقدینگی اضطراری یا سایر کمک‌های مالی از فدرال رزرو یا FDIC باشد، مالیات‌دهندگان ممکن است مجبور شوند.» [Federal Deposit Insurance Corporation]”

در نهایت، سناتورها انتخاب دارایی های دیجیتال پیشنهادی SoFi را زیر سوال می برند. SoFi یکی از سکه‌هایی را که در مواد محافظت از سرمایه‌گذاران خود ارائه می‌کند به عنوان «پمپ و تخلیه ارزهای دیجیتال» شناسایی کرده است، اما ارائه آن را متوقف نکرده است. نویسندگان درخواست پاسخ به این موضوع را تا ۸ دسامبر دارند.

مربوط: فدرال رزرو لایه جدیدی از بوروکراسی را به بانک های ایالات متحده درگیر در فعالیت های رمزنگاری می افزاید.

سناتورها همچنین نامه‌های نگران‌کننده‌ای به مایکل بار، معاون فدرال رزرو، مارتین گرونبرگ، رئیس شرکت بیمه سپرده فدرال و مایکل هسو، معاون کمیسر ارز ارسال کردند. فدرال رزرو، FDIC و OCC ضروری هستند. [Office of the Comptroller of the Currency] اطمینان حاصل کنید که SoFi با تمام قوانین حمایت مالی مصرف کننده و مقررات بانکی مطابقت دارد.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا