اخبار ارز دیجیتال

سناتور وارن «ممیزی جعلی» می خواند، SVB تهدید به ورشکستگی کریپتو می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برخلاف اظهارات او به حسابرسان ارزهای دیجیتال، بسیاری از اعضا بر سقوط مداوم بانک سیلیکون ولی (SVB)، بانک بیمه شرکت بیمه سپرده فدرال تاکید کردند.

سناتورهای آمریکایی الیزابت وارن و ران وایدن از هیئت نظارت بر حسابداری شرکت های دولتی (PCAOB) خواسته اند تا حسابرسان را در مورد پروژه های رمزنگاری شکست خورده پاسخگو کند.

PCAOB – یک سازمان غیرانتفاعی که بر حسابرسی شرکت‌های دولتی و سایر ناشران نظارت دارد – اخیراً اعلام کرد که اثبات ذخیره (POR) معادل حسابرسی نیست و مطابق با استانداردهای حسابرسی PCAOB انجام نمی‌شود. POR روشی است که به طور گسترده توسط صرافی‌های ارز دیجیتال برای تأیید در دسترس بودن وجوه کاربران استفاده می‌شود. سناتور وارن اما خواستار نظارت شدیدتر شد.

اما بیایید واضح بگوییم: PCAOB باید کارهای بیشتری انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان در هنگام فروپاشی شرکت‌های رمزنگاری مخفی، با چمدان‌ها باقی نمی‌مانند.

جامعه ارزهای دیجیتال با اظهارات او مخالفت کرد، زیرا بسیاری از اعضا بر سقوط مداوم بانک سیلیکون ولی (SVB)، بانک بیمه شرکت بیمه سپرده فدرال تاکید کردند.

در همین حال، کریپتو توییتر موضع وارن در مورد سقوط بانک‌های غیرمرتبط با رمزنگاری را زیر سوال برد، زیرا SVB به تنهایی در بی‌ثبات کردن قیمت توکن USD Coin منتشر شده توسط دایره (USDC) نقش داشته است.

آری پل، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری بلاک چین Blocktower Capital، در پاسخ به سناتور وارن نشان داد که چگونه SVB شرکت های رمزنگاری را به سمت ورشکستگی سوق می دهد و اظهار داشت:

“بانک غیرکریپتو بسیار بزرگتر SVB بسیاری از شرکت های تراشه بلو را به سمت ورشکستگی سوق داده است. این فقط باعث زیان های غیرضروری می شود.”

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا از این فرصت استفاده کرد و میم را به اشتراک گذاشت که معضل سرمایه‌گذارانی را که پول خود را در بانک‌های سنتی و کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال قرار می‌دهند، نشان می‌دهد.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، یک مشاوره سرمایه‌گذار از دفتر حامیان سرمایه‌گذار PCAOB به کاربران هشدار داد که تنها به گزارش‌های POR به عنوان راهی برای تأیید وجود وجوه اعتماد نکنند.

چه زمانی می خواهید سرکوب بانک سیلورگیت را شروع کنید و از اینکه بانک های کشور را به آشوب انداختید عذرخواهی کنید؟ پرسیده شد واکنش سرمایه گذاران به سناتور وارن.

مربوط: بایننس تأیید صحت ذخیره را ارتقا می‌دهد تا zk-SNARK را نیز شامل شود

در ۱۱ مارس، دایره فاش کرد که بانک‌های سیلیکون ولی پس از یک درخواست انتقال ناموفق در ۹ مارس، ۳.۳ میلیارد دلار در بازداشت داشتند.

علاوه بر بیانیه Circle، مدیر ارشد استراتژی شرکت و رئیس سیاست جهانی خواستار یک طرح نجات از سوی شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) شد و اظهار داشت: “Circle در حال حاضر با یک شکست قو سیاه در سیستم بانکی ایالات متحده مواجه است. ما در حال حاضر هستیم. حفاظت از USDC،” او گفت. ).

در زمان نگارش این مقاله، ۳.۳ میلیارد دلار از ذخایر تقریباً ۴۰ میلیارد دلاری USDC (8.24٪) در SVB باقی مانده است.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا