اخبار ارز دیجیتال

سناتور لومیس از بیت کوین در برنامه های بازنشستگی “بسیار راضی” است

زمستان کریپتو و درخواست‌های سناتورهای دیگر برای ممنوعیت بیت‌کوین در برنامه‌های بازنشستگی هیچ چیزی در عزم سناتورها برای حمایت از ارزهای رمزپایه متزلزل نشد.

سناتور آمریکایی سینتیا رامیس، سناتور آمریکایی طرفدار ارز دیجیتال، همچنان به حمایت از بیت کوین (BTC) به عنوان بخشی از برنامه های بازنشستگی متنوع خود ادامه می دهد.

به نظر می رسد لومیس یکی از معدود سیاستمدارانی در ایالات متحده است که به طور علنی به نفع ارزهای دیجیتال صحبت کرده است و همراه با سناتور کرستن گیلیبراند از قوانین به ویژه مترقی ارزهای دیجیتال حمایت کرده است.

لومیس در گفتگو با خبرگزاری آنلاین Semafor در ۱۲ دسامبر گفت که زمستان ارزهای دیجیتال عزم او را برای بیت کوین متزلزل نکرده است و همچنان شاهد دارایی های گنجانده شده در برنامه های بازنشستگی ۴۰۱ (k) ایالات متحده است.

بیت کوین بسیار متفاوت از سایر ارزهای دیجیتال است، بنابراین ما بسیار خوشحالیم که به مردم اجازه می دهیم بیت کوین را در پس انداز دوران بازنشستگی خود بگنجانند.

اما چیزی که او در مورد آن مطمئن نبود همه چیز دیگر بود، که نشان می دهد “هیئت منصفه هنوز در مورد سایر ارزهای رمزنگاری شده خارج است.”

رامیس گفت: «با تنها ۲۱ میلیون بیت کوین استخراج شده، من شخصاً معتقدم که بیت کوین افزایش خواهد یافت.

این نظرات موضعی کمی متفاوت با آنچه که او برای اولین بار در مورد برنامه های بازنشستگی خود در ژوئن ۲۰۲۱ بیان کرد، نشان می دهد.

در آن زمان، او برای گنجاندن برخی دیگر از ارزهای دیجیتال ضمانت کرد، اما به نظر می‌رسد که زمستان کریپتو و شکست اخیر FTX نظر او را کمی تغییر داده است.

او گفت: «ما همچنین می‌خواهیم افراد بتوانند از بیت‌کوین و ارزهای رمزنگاری‌شده ترجیحی خود به شیوه‌ای امن و مطمئن استفاده کنند که با موانع قوانین ضد پولشویی و رازداری بانکی مطابقت داشته باشد.»

مربوط: توئیتر ارز دیجیتال پس از خبر دستگیری سام بنکمن-فرید منفجر شد

در جای دیگری در کاپیتول، سناتورهایی از جمله الیزابت وارن، تینا اسمیت و ریچارد دوربین در عوض از آشفتگی اخیر بازار برای فروش ۴۰۱(k) مرتبط با بیت کوین به Fidelity Investments استفاده کردند. ما خواستار لغو این محصول بازنشستگی هستیم.

در نامه ای در ۲۱ نوامبر به ابیگیل جانسون، مدیرعامل فیدلیتی، سه سناتور تاکید کردند که شکست FTX دلیل اصلی توقف ارائه قرار گرفتن در معرض BTC در برنامه های بازنشستگی بود.

جونا گفت: «همانند سایر ابزارهای مالی، نوسان قیمت یکی از ویژگی‌های مورد انتظار بازار است و کوته‌بینانه است که باور کنیم رکود صنعت نشان می‌دهد که رشد بلندمدتی را تجربه نخواهد کرد.» آرون گفت. برای آدامز

سناتورهای دیگر اخیرا نظرات منفی خود را در مورد ارزهای دیجیتال ابراز کرده اند، سناتور جان تستر در اوایل این هفته گفت که “هیچ دلیلی” برای وجود ارزهای دیجیتال وجود ندارد. سناتور وارن مشتاقانه گفت: “بالاخره سوت های مزخرف بیشتری شنیده می شود.”

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا