اخبار ارز دیجیتال

فروش یا شرط بندی: Ethereum Staking Giant Lido گزینه های 30 میلیون دلاری ETH را در نظر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جریان ورودی فعلی LidoDAO حدود 1000 stETH برای پوشش هزینه های عملیاتی فوری آن کافی است، اما ما نگران هستیم که ممکن است طولانی نباشد.

سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) پشت لیدو، بزرگترین استخر سهام اتریوم، در حال بررسی این است که آیا 30 میلیون دلار در اتر (ETH) از خزانه داری خود بفروشد یا سهامدار شود.

در 14 فوریه، بازوی مالی DAO، Steakhouse Financial، پیشنهادی برای بررسی چهار گزینه ارائه کرد. یکی از آنها در نظر گرفتن بخشی یا تمام ETH در Lido به شکل Lido Staked ETH (stETH) است.

مثال دیگر LidoDAO فروش بخشی یا تمام 20304 ETH خود به استیبل کوین ها با هدف گسترش باند DAO است.

چهار پیشنهاد (تصویر) که توسط Steakhouse Financial به LidoDAO ارسال شده است، این سوال را مطرح می‌کنند که چگونه امور مالی باید مدیریت شود.منبع: لیدو

به گفته بنیاد اتریوم، این پیشنهاد برای ارتقای اتریوم در شانگهای و Capella است که برای اوایل سال 2023 برنامه ریزی شده است تا به زودی امکان برداشت از سهام اتریوم فراهم شود.

تبدیل ETH به ETH شرطی می‌تواند به طور بالقوه پاداش‌های پروتکل بیشتری را به همراه داشته باشد، اما DAO هشدار می‌دهد که سهام بیش از حد باعث می‌شود «اگر به آن نیاز دارید» اتر کافی در دسترس نباشد.

دارایی هایی که در حال حاضر در وزارت دارایی LidoDAO نگهداری می شود. ETH در حال حاضر حدود 9 درصد از دارایی های بیش از 350 میلیون دلاری خزانه داری DAO را تشکیل می دهد. سس: لیدو.

با توجه به هزینه‌های عملیاتی، Steakhouse Financial پیشنهاد کرد که ممکن است اتر نیاز به مبادله با استیبل کوین داشته باشد تا «ایمن‌سازی پیشگیرانه باندهای اضافی».

Steakhouse Financial گزارش می دهد که ورودی فعلی LidoDAO حدود 1000 stETH در ماه است، DAO حدود 1.3 میلیون دلار تا 1.5 میلیون دلار در ماه درآمد دارد و قیمت ETH بین 1100 تا 1700 دلار در چند ماه گذشته در نوسان بوده است. اشاره کردم که در حال حرکت است. .

جریان ماهیانه stETH در Lido از ژانویه 2021 به طور پیوسته افزایش یافته است. منبع: تجزیه و تحلیل تلماسه.

Steakhouse Financial می گوید که این ارقام به تنهایی “برای پوشش هزینه های عملیاتی ماهانه کافی است.”

با این حال، هنوز در حال بررسی است که آیا ارزش تبدیل stETH اضافی به استیبل کوین را دارد تا برای شرایط تغییر بازار که ممکن است منجر به افزایش هزینه های عملیاتی شود آماده شود.

پرسنل توسعه کسب و کار LidoDAO به خصوص در مورد وضعیت فعلی بازار استیبل کوین هیجان‌زده نیستند.

“با توجه به تمام FUD و شایعات، اگر هر دو DAI وثیقه توسط USDC و USDC خود منجمد شوند، یک خطر بالقوه ایجاد می کند. USDT هنوز مشکلات خاص خود را دارد.”

به نظر می رسد اکثر اعضای LidoDAO طرفدار فروش جزئی و به اشتراک گذاری برخی از 20304 ETH قفل شده در قراردادهای هوشمند آراگون هستند.

مربوط: Lido از MakerDAO پیشی گرفت و اکنون بالاترین TVL را در DeFi دارد

این پیشنهاد زمانی ارائه شد که ارزش کل قفل شده stETH (TVL) بین 6 و 13 فوریه 6.66 درصد کاهش یافت.

بر اساس پلتفرم معیارهای زنجیره ای DeFiLlama، Lido در حال حاضر دارای TVL 8.13 میلیارد دلاری است.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا