🚨 اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم توکن اوراق بهادار کیف پول MPC را برای موسسات راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کیف پول Web3 به موسسات اجازه می دهد تا کنترل کنند کدام کارمندان می توانند از توکن های موجود در آن استفاده کنند.

طبق اعلامیه ۳ مه، پلتفرم توکن اوراق بهادار INX کیف پولی با ویژگی های انطباق برای موسسات راه اندازی کرده است. کیف پول جدید با مشارکت ارائه دهنده زیرساخت کیف پول BitGo ساخته شده است و از فناوری محاسبات چند جانبه (MPC) استفاده می کند.

توکن INX Securities در شبکه اتریوم قرار دارد و با استاندارد توکن ERC-1404 مطابقت دارد. این استاندارد در سال ۲۰۱۸ ایجاد شد تا توکن های اتریوم سازگار را فعال کند. این توکن‌ها فقط بین کاربرانی که تأیید هویت را با مؤسسات شرکت‌کننده انجام داده‌اند، قابل انتقال هستند.

کیف پول جدید به مؤسسات مالی اجازه می دهد تا هنگام نگهداری توکن های INX Securities از استانداردهای امنیت سایبری و نگهداری صنعت مالی پیروی کنند. هیچ کس به کلید خصوصی که یک حساب خاص را کنترل می کند دسترسی ندارد. در عوض، کلید به سه یا چند “شارد” تقسیم می شود که باید برای امضای تراکنش ها ترکیب شوند. این فرآیندی است به نام محاسبات چند جانبه (MPC).

بر اساس این اعلامیه، کیف پول دارای ویژگی هایی است که مدیریت امتیازات دسترسی کارکنان را آسان تر می کند. یک شرکت می‌تواند کارمندان مختلفی را با نقش‌های متفاوتی مانند «بینندگان، خرج‌کننده‌ها، تأییدکنندگان، مدیران» اختصاص دهد. همچنین می‌توانید دارایی‌های مشتری را با تقسیم وجوه به کیف‌پول‌های متعدد و دادن امتیازات «تأییدکننده» به مشتریان فردی تفکیک کنید. در این اطلاعیه آمده است که این امر به موسسات مالی اجازه می دهد تا به مشتریان کنترل بیشتری بر حساب های شخصی خود بدهند.

لیزا جووت، رئیس فروش پلتفرم BitGo، گفت که معتقد است این ویژگی‌های جدید استفاده از فناوری Web3 را برای سرمایه‌گذاران نهادی آسان‌تر می‌کند.

کیف پول های ما می توانند به طور یکپارچه به INX متصل شده و با آن تعامل داشته باشند. هیچ مصالحه ای در مورد امنیت یا قابلیت اطمینان وجود ندارد. این امر فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاران باز می کند و به عنوان دروازه ای برای موسسات برای پذیرش Web3 عمل می کند.

INX در ۳ آوریل با انتشار اولین توکن سهام خود از شرکت عمومی Greenbriar Capital (GEBRF) به نقطه عطفی بزرگ رسید. داگلاس بورثویک، مدیر ارشد بازرگانی این شرکت، ادعا می‌کند که در نهایت «همه چیز به سمت بلاک چین خواهد رفت».

این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار به عنوان یک دلال معامله گر در ایالات متحده ثبت شده است. برخی از کارشناسان صنعت استدلال می‌کنند که ایالات متحده مقررات ارز دیجیتال به اندازه کافی روشن ندارد که به اکثر صرافی‌های رمزنگاری اجازه دهد تا این نام را کسب کنند.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا