🚨 اخبار ارز دیجیتال

هدف گذاری SEC برای استیبل کوین ریپل توسط تحلیلگر توضیح داده شد

الکساندر گریو، رئیس امور دولتی پارادایم. تلاش برای رمزگشایی آخرین حمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به پروژه استیبل کوین ریپل.

همانطور که گریو اشاره کرد، ذکر پروژه استیبل کوین ریپل که هنوز نامی از آن برده نشده است، پس از آن صورت می گیرد که مشخص شد قانون استیبل کوین در قانون مجوز مجدد اداره هوانوردی فدرال (FAA) در سال ۲۰۲۴ لحاظ نمی شود. SEC در آخرین پرونده خود به دنبال SEC خواهد رفت.

آژانس فوق الذکر ریپل در حال آماده سازی برای راه اندازی یک “دارایی رمزنگاری ثبت نشده” است. پروژه استیبل کوین ماه گذشته توسط این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو اعلام شد.

تاکنون، قانونگذاران در حال ادامه مذاکرات در مورد محتوای لایحه استیبل کوین هستند. ماه گذشته، نماینده مجلس نمایندگان ایالات متحده، ماکسین واترز (D-California) اشاره کرد که نسخه نهایی ممکن است در آینده نزدیک آماده شود.

کارت

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، سناتور Kirsten Gillibrand (D-N.Y.) و Cynthia Lummis (R-Wyo.) نسخه جدیدی از قانون استیبل کوین را در ماه آوریل معرفی کردند. به طور خاص، این لایحه صدور استیبل کوین های الگوریتمی را غیرقانونی می کند.

گریو گفت: «صورت‌حساب‌های استیبل‌کوین Lummis-Gilibrand و McHenry-Waters از نظارت احتیاطی (یعنی فدرال رزرو، OCC، FDIC، تنظیم‌کننده‌های ایالتی) برای مقررات استیبل کوین بهره می‌برند… به نظر می‌رسد SEC (عضو PWG!) اهمیتی نمی‌دهد.

او همچنین تاکید کرد که صادرکنندگان استیبل کوین در حال حاضر نیازی به ثبت نام در SEC ندارند، بنابراین بخش “ثبت نشده” را گیج کننده دید.

او از کنگره خواست تا یک لایحه استیبل کوین “خنثی از نظر فناوری” و “معقول” را تصویب کند که به “تلاش های پوچ” SEC پایان دهد.

پارادایم سال گذشته گریو را استخدام کرد تا بر سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده تأثیر بگذارد. او خاطرنشان کرد که در آن زمان «تحرک قانونی» در کنگره وجود داشت، به این معنی که تلاش‌های این صنعت بیهوده نبود. او همچنین پیروزی جزئی ریپل در برابر SEC را یک پیشرفت مثبت برای صنعت توصیف کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا