🚨 اخبار ارز دیجیتال

بله، سرویس مخفی یک مجموعه NFT دارد، اما نه، برای فروش نیست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک مامور از دفتر صحرایی سانفرانسیسکو سرویس اطلاعات مخفی ایالات متحده به سوالات داغ در مورد مجموعه NFT پاسخ می دهد. این برای چیست؟

سرویس مخفی ایالات متحده سرانجام مجموعه عجیبی از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ذخیره شده در OpenSea را روشن کرد.

مجموعه NFT برای اولین بار در ردیت AMA در ۱۶ مه فاش شد، جایی که نماینده به سوالات اعضای زیر ردیت r/cryptocurrency درباره مشارکت خود در ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین پاسخ داد. تا این زمان، چیز زیادی در مورد مجموعه NFT یا دلیل وجود آن صحبت نشده است.

مقامات دفتر سرویس مخفی در سانفرانسیسکو، معروف به تیم «اتحاد فناوری دارایی دیجیتال» (DATA)، به کوین تلگراف گفتند که می‌خواهند درک بهتری از نحوه عملکرد NFT داشته باشند.

مجموعه NFT دفتر صحرایی سرویس اطلاعات مخفی ایالات متحده در سانفرانسیسکو.منبع: Opensea

اندرو فری، تحلیلگر مالی قانونی، که رهبری Reddit AMA را بر عهده داشت، گفت که این همچنین نمونه مثبتی از علاقه آژانس به اکوسیستم گسترده تر ارزهای دیجیتال است.

تیم DATA زیرمجموعه ای از دفتر خدمات مخفی سانفرانسیسکو است که به طور خاص با جرایم مرتبط با رمزنگاری سروکار دارد.

نماینده ویژه Alfonso Speed ​​گفت که همه اعضای تیم DATA NFT منحصر به فرد خود را دارند که هر کدام به طور ویژه برای هر عامل میدانی شخصی سازی شده است.

“هر کسی که دارای NFT است این فرصت را داشته است تا جایی که مایل است در سرتاسر کالیفرنیای شمالی و به ویژه منطقه خلیج سانفرانسیسکو نمایندگی شود، ارسال کند.”

وقتی مامور ویژه شان بردستریت اشاره کرد که Speed ​​در حال ایستاده بر فراز زندان بدنام آلکاتراز به تصویر کشیده شده است، تیم خنده اش را به اشتراک گذاشت.

نسخه آلکاتراز مجموعه NFT سرویس مخفی. منبع: دریای آزاد.

اسپید می‌گوید: «شما می‌توانید در مورد شخصیت افراد و چیزهایی که از آنها لذت می‌برند بگویید.

برخی از NFT ها چندین پیشنهاد از ۰.۰۰۲۸ ETH (5 دلار) تا حدود ۰.۰۲ ETH (37 دلار) دریافت کرده اند که هیچ کدام پذیرفته نشده اند.

نمایندگان گفتند NFT هرگز برای فروش ساخته نشده است. به طور کلی، عوامل DATA Task Force رویکرد مثبتی نسبت به ارزهای دیجیتال دارند و بسیاری از آنها شخصاً صاحب ارزهای دیجیتال و NFT هستند.

فری به اشتراک گذاشت که اگرچه مجموعه NFT روشی سرگرم کننده و خلاقانه برای بیان تیم بوده است، اما همچنین به عنوان نمادی از تعامل و فداکاری به دنیای ارزهای دیجیتال عمل می کند.

فری گفت: «این باور بسیار زیاد وجود دارد که مجریان قانون نمی دانند که در فضای رمزنگاری چه می کنند، اشتباه نیست. من فکر می‌کنم NFT‌های ما راهی عالی برای نشان دادن این است که ما پشت میز هستیم و به طور جدی در حال سرمایه‌گذاری در کاوش ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال هستیم.»

مربوط: دستیار سابق سرویس اطلاعاتی مخفی ایالات متحده.کارگردان: اطلاعات شخصی کاربر FTX خود را خصوصی نگه دارید

فری مجدداً تأکید کرد که مجموعه NFT همچنین برای برجسته کردن دسترسی این مؤسسه و قابل دسترس‌تر کردن آن برای عموم مردم، به ویژه علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال ایجاد شده است.

رایان کول، مامور ویژه نظارت، گفت: «روحیه پشت سر آنها آموزش عمومی است.

فری افزود، توانایی برقراری ارتباط مستقیم با اعضای جامعه ارزهای دیجیتال از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Reddit برای حل جرایم و بازگرداندن وجوه به قربانیان ضروری است.

فری گفت: «از طریق این تعاملات، متوجه شدم که یک جامعه کامل وجود دارد که نگران انواع کلاهبرداری هستند و به آنها هشدار داده شده است. بیشتر مواردی که می بینیم به طور خاص جرایم مبتنی بر قربانی هستند و یکی از اهداف اصلی تلاش های تحقیقاتی ما این است که این قربانیان را دوباره کنار هم قرار دهیم.

سرویس مخفی دو وظیفه اصلی دارد: حفاظت از رهبران سیاسی کلیدی و حفاظت از زیرساخت های مالی و حیاتی آمریکا.

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه برای ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونی

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا