اخبار ارز دیجیتال

سرویس مخفی ایالات متحده مالک دارایی های رمزنگاری است، فناوری بلاک چین را در Reddit AMA تمجید می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در طی یک جلسه AMA با موضوع رمزنگاری در Reddit در 15 می، سرویس مخفی ایالات متحده به طیف گسترده ای از سوالات پاسخ داد و مجموعه ای از NFT های کمتر شناخته شده را فاش کرد.

کاربران Reddit اخیراً در Ask Anything (AMA) دریافتند که سرویس مخفی ایالات متحده صاحب ارزهای رمزنگاری شده است، مجموعه NFT های خود را دارد و توانایی فناوری بلاک چین برای مبارزه با جرایم مالی را تحسین می کند.

در 15 ماه مه، نمایندگانی از دفتر میدانی سرویس اطلاعات مخفی ایالات متحده در سانفرانسیسکو و تیم کامپیوتری اتحاد اجرایی منطقه ای منطقه خلیج (REACT) به سوالات اعضای subreddit r/cryptocurrency پاسخ دادند.

در حالی که برخی از تنظیم‌کننده‌ها هنوز ارزهای دیجیتال را ابزاری برای کلاهبرداران و کلاهبرداران می‌دانند، کارگروه REACT گفت ماهیت عمومی و شفافیت بلاک چین نشان‌دهنده یک فرصت عالی برای مبارزه با جنایتکاران برای ردیابی جریان وجوه است.

سرویس مخفی Reddit موضوع “از من هر چیزی بپرس”. منبع: Reddit

سرویس مخفی قبلاً استدلال کرده بود که ماهیت تغییرناپذیر دفتر کل بلاک چین به این معنی است که در برخی موارد نظارت و ردیابی فعالیت های مالی غیرقانونی آسان تر از ارزهای فیات است.

یک داستان آینده Bitfinex با مجرمان غیرمحتمل در نتفلیکس به وضوح نشان داد که پولشویی با استفاده از بلاک چین بسیار دشوار است.

سرویس مخفی در پاسخ به سؤالات اضافی در مورد بهترین راه برای پنهان کردن فعالیت های مخفی در بلاک چین گفت که اگر مردم می خواهند کاری از نظر مالی مخاطره آمیز انجام دهند، بهتر است به جای ارزهای دیجیتال، پول را به صورت نقدی بپذیرند.

سرویس مخفی شواهدی را برای تأیید هویت آنها قبل از AMA به Reddit ارائه کرده است.منبع: Reddit

Redditor دیگری پرسید که آیا سرویس مخفی خود دارای ارزهای رمزنگاری شده است یا خیر، اما مقامات گفتند که آنها “قطعا دارنده ارزهای دیجیتال” هستند و بعداً خود را به عنوان “علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال” توصیف کردند. این آژانس گفت که داشتن یک ارز دیجیتال به آنها درک عمیق تری از مکانیک عمیق تر دنیای کریپتو می دهد.

“بیشتر نیاز به سطحی از ELI5ification دارند.

مربوط: رمزارز جرم نیست: سرویس مخفی ایالات متحده “مرکز آگاهی رمزنگاری” را راه اندازی کرد

وقتی از سرویس مخفی پرسیده شد که آیا فکر می‌کند تفاوت قابل‌توجهی بین جرایم ارزهای دیجیتال و فعالیت‌های غیرقانونی در دنیای مالی سنتی وجود دارد، گفت که “اکثریت” تماس‌ها و گزارش‌هایی که آژانس دریافت می‌کند معمولاً شامل نوعی ارز مجازی است. او اشاره کرد که به ارز ربط داشت

«تحقیقات ارزهای فیات از بسیاری جهات، چه خوب و چه بد، تغییر کرده است، اما مهم‌تر از همه، تراکنش‌های ارزهای دیجیتال برگشت‌ناپذیر و تغییرناپذیر هستند».

آژانس به طیف گسترده ای از سوالات جدی پاسخ داد، اما در طول جلسه سرگرمی نیز وجود داشت. هنگامی که یک redditor پرسید که آیا سرویس مخفی راه اندازی “میم کوین” خود را بررسی می کند، آژانس با اتصال مجموعه NFT خود به OpenSea پاسخ داد.

مجموعه NFT دفتر صحرایی سرویس اطلاعات مخفی ایالات متحده در سانفرانسیسکو. سس: دریاهای آزاد.

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال – مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیم

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا