🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC رویداد آموزشی سرمایه گذار از جمله رویکرد “محافظه کارانه” به Crypto را برگزار می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رگولاتورهای مالی گفته اند که موضوع ماه ملی توانایی مالی ۲۰۲۳ “سرمایه گذاری در همه افراد” است، اما به نظر می رسد که آنها رمزارز را با کلاهبرداری و کلاهبرداری مرتبط می دانند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مجموعه ای از رویدادهای آموزشی را با هدف جوامع کم نمایندگی و سایرین اعلام کرده است که به شرکت کنندگان آموزش داده می شود که به رمزارزها “توجه کنند”.

در اطلاعیه ۳ آوریل، SEC گفت که با گروه هایی از جمله دانش آموزان دبیرستانی، اعضای ارتش، سرمایه گذاران مسن تر و بومیان آمریکا تماس خواهد گرفت تا سواد مالی را ارتقا دهند. . پیشنهاد کرد که رویکردها در چنین رویدادهایی می تواند شامل “چگونه از قربانی شدن نشویم”. کلاهبرداری» با استفاده از ارزهای دیجیتال.

SEC از هشدار ۲۳ مارس به عنوان یکی از منابع خود نام برد. در این هشدار، تنظیم‌کننده‌ها از مردم خواسته‌اند در هنگام بررسی سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ارزهای دیجیتال که ممکن است به عنوان اوراق بهادار تحت اختیار آنها واجد شرایط باشند، “احتیاط” داشته باشند.

“تنها پولی که باید در یک سرمایه گذاری سوداگرانه ریسک کنید، پولی است که می توانید به طور کامل از دست بدهید.”

سازمان‌های دولتی ایالات متحده از ماه آوریل که در سال ۲۰۰۳ به طور رسمی ماه توانایی مالی ملی نام‌گذاری شد، طرح‌های مشابهی را برای سواد مالی دنبال کردند. این اعلامیه توسط بسیاری در داخل و خارج از صنعت کریپتو مورد انتقاد قرار گرفت و مدعی شد که تنظیم‌کننده‌های مالی از شرکت‌ها می‌خواهند وارد شوند و صحبت کنند و می‌خواهند اقدامات اجرایی ادامه یابد.

مربوط: نظرسنجی نشان می دهد که استراتژی ارتش ضد رمزنگاری الیزابت وارن جواب نمی دهد

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، در ۲۲ مارس فاش کرد که علیرغم ملاقات با نمایندگان “بیش از ۳۰ بار در ۹ ماه”، اخطار ولز را از SEC دریافت کرده است. گری جنسلر، رئیس SEC، همچنین خواستار دریافت ۲.۴ میلیارد دلار بودجه برای سال مالی ۲۰۲۴ توسط قانونگذاران شد و خواستار «ابزار، تخصص و منابع جدید» برای مبارزه با تقلب در فضای کریپتو شد.

مجله: کریپتو وندی درباره تخریب SEC، تبعیض جنسی و نحوه برنده شدن افراد ضعیف صحبت می کندنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا