اخبار ارز دیجیتال

SEC از جریمه 30 میلیون دلاری BlockFi تا زمان پرداخت به طلبکاران چشم پوشی می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC ایالات متحده در صدر فهرست طلبکاران BlockFi با 30 میلیون دلار تسویه حساب تا فوریه 2022 قرار گرفت.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) موافقت کرده است که پرداخت 30 میلیون دلار جریمه از وام دهنده ورشکسته ارز دیجیتال BlockFi را تا بازپرداخت طلبکارانش به تعویق بیندازد. این مبلغ نشان دهنده مانده تسویه حساب 50 میلیون دلاری با تنظیم کننده ها از فوریه 2022 است.

بر اساس یک پرونده قضایی در تاریخ 22 ژوئن، SEC به BlockFi اجازه می دهد “تا زمانی که تمام مطالبات مجاز دیگر به طور کامل پرداخت شود” به منظور “به حداکثر رساندن” توزیع وجوه بین سرمایه گذاران و جلوگیری از تاخیر. او قصد دارد از مبلغ مورد نظر خودداری کند. . در این سند آمده است که “کمیسیون موافقت کرده است که در هیچ توزیعی تحت این طرح شرکت نکند یا به ذخیره نقدی در رابطه با این توزیع ها نیاز نداشته باشد.”

در فوریه 2022، SEC اقدامی علیه وام دهندگان ارزهای دیجیتال به دلیل عدم ثبت حساب های با بازده بالا به عنوان اوراق بهادار اعلام کرد. BlockFi به عنوان بخشی از تسویه حساب، 50 میلیون دلار به تنظیم کننده ها پرداخت کرده است، و موافقت کرده است که 50 میلیون دلار دیگر به 32 ایالت ایالات متحده که شکایت های مشابهی را ارائه کرده اند، بپردازد.

طبق اسناد دادگاه، SEC در صدر فهرست طلبکاران BlockFi در کنار West Realm Shires Services Inc. (که به عنوان FTX US فعالیت می کند) قرار دارد. BlockFi در اواخر نوامبر پس از اینکه بحران FTX سوالاتی را در مورد سلامت مالی آن ایجاد کرد، برای محافظت از ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد. طبق پرونده ورشکستگی، BlockFi در آن زمان 256.9 میلیون دلار نقدینگی داشت.

در 11 مه، یک قاضی فدرال به BlockFi اجازه داد تا 297 میلیون دلار را به مشتریانی که در برنامه کیف پول سپرده سپرده شده بودند، بازگرداند. بازپرداخت برای کسب و کار وام دهی شرکت استفاده شد و برای کاربران حساب های بهره BlockFi (BIA)، که دارایی دارایی ورشکستگی است، اعمال نمی شود. BlockFi بیش از 375 میلیون دلار در حساب های BIA دارد.

BlockFi همچنین بیش از 100000 دلار را به مشتریانی در کالیفرنیا بازپرداخت خواهد کرد که پس از توقف تجارت شرکت در 10 نوامبر سال گذشته به پرداخت وام خود ادامه دادند. مطالعه ای از وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا نشان داد که حداقل 111 وام گیرنده در این ایالت پس از اعلام ورشکستگی حدود 103471 دلار وام پرداخت کرده اند.

مجله: بیت کوین در میامی 2023، مشکل «سکه لعنتی بیت کوین» را حل می کند

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا