اخبار ارز دیجیتال

SEC v. Ripple به قاضی که دستور انتشار “Hinman Papers” را صادر کرد اشاره می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قاضی آنالیسا تورس مسائل باقی مانده در پرونده SEC علیه ریپل را به قاضی سارا نتبرن ارسال کرد.

انتظار می‌رود مرحله بعدی دعوای «SEC علیه ریپل» در حالی پیش برود که قاضی ناحیه ایالات متحده، آنالیسا تورس، برای ناحیه جنوبی نیویورک، مقالاتی را در مورد ارجاع پرونده به قاضی سارا نتبرن در ۱۷ ژوئیه ارسال کرد.

روزنامه نگار، النور تلت، ابتدا گزارش داد که دادگاه “حکم ارجاع اصلاح شده به قاضی” را صادر کرده است که نظارت قضایی بر پرونده را به دفتر قاضی منتقل می کند.

این سند یک صفحه ای که توسط Cointelegraph بررسی شده است، نشان می دهد که مرحله بعدی یک پیش استماع عمومی خواهد بود. این مرحله معمولاً مستلزم کشف و مدت زمان کوتاهی قبل از طرح اعتراض است.

جلسه دادرسی عمومی پیش از محاکمه بخشی از فرآیندی است که در آن به احتمال زیاد توافق حاصل می شود. همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش کرده است، کارشناسان بر این باورند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بعید است به حکم هفته گذشته قاضی تورس اعتراض کند.

مرتبط: در دعوی SEC علیه ریپل، قاضی قانون XRP را یک امنیت نیست

در ۱۳ جولای، با یک پیروزی جزئی برای ریپل، قاضی تورس حکم به رد این ادعا داد که ریپل با فهرست کردن توکن XRP در مبادلات عمومی، قانون را نقض کرده است. این به این معنا تفسیر شده است که XRP یک امنیت نیست، که بر کل بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد.

با این حال، اتهامات همچنان مبنی بر اینکه ریپل XRP را به عنوان یک اوراق بهادار به بازار عرضه کرد، زمانی که آن را مستقیماً از طریق یک طرح بازاریابی به سرمایه گذاران فروخت که بر برخی از جنبه های XRP تأکید داشت، و طبق گفته SEC، سرمایه گذاران مجبور به فروش آن شدند. ممکن است اوراق بهادار در نظر گرفته شود.

همانطور که برخی از کارشناسان پیش بینی کرده اند، قاضی نتبرن، بر این مرحله بعدی نظارت خواهد کرد که در آن SEC ممکن است به دنبال اجازه حل و فصل شکایت توسط ریپل باشد.

نتبرن در تمام طول عمر خود، از جمله بررسی چندین اتهام قبلی، درگیر این پرونده بوده است. قاضی نتبرن دستور انتشار «مقاله‌های هینمن» را صادر کرد. این مجموعه ای از فایل های SEC است که حاوی متن سخنرانی وزیر ویلیام هینمن در سال ۲۰۱۸ است که به طور گسترده به عنوان یک ضربه قاتل تلقی می شد.

در حالی که انتشار اسناد ممکن است آن تاثیری که جامعه ارزهای دیجیتال ظاهراً امیدوار بود نداشته باشد، در نتیجه پیروزی جزئی ریپل تأثیر قابل توجهی بر احساسات کلی ارزهای دیجیتال داشته است.

همراه با سابقه نتبرن در به چالش کشیدن ادعاهای SEC در این مورد، دلیل خوبی برای این باور وجود دارد که احساسات مثبت در آن جریان دارد. در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت ۰.۷۲ دلار معامله می شود که نسبت به بالاترین سطح هفته گذشته کاهش یافته است، اما همچنان از ۱۳ جولای بیش از ۵۶ درصد افزایش یافته است.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا