اخبار ارز دیجیتال

SEC – کیس ریپل: جزئیات مهم درخواست تسویه حساب ۲ میلیارد دلاری

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست کرد انواع مختلف معافیت، از جمله دستورات، رد سود، و مجازات های مدنی.

آنها استدلال می کنند که چنین اقداماتی برای بازدارندگی ریپل و دیگران از نقض های مشابه در آینده ضروری است.

علاوه بر این، این امر خسارت وارده به سرمایه گذاران و بازارها را جبران خواهد کرد. SEC برای بازدارندگی ریپل و دیگران از نقض بیشتر قوانین اوراق بهادار، محروم کردن ریپل از دستاوردهای غیرقانونی‌اش و تشخیص آسیب وارده به بازارها، از این دادگاه درخواست می‌کند که حکم نهایی را صادر کند. SEC گفت که در بالا و اینجا ادعا شده است.

SEC عوامل متعددی را که از اعمال دستورات و مجازات‌ها حمایت می‌کنند، تشریح کرد. از جمله این موارد می توان به تاریخچه نقض ریپل، ماهیت بی پروا رفتار آن و این واقعیت که نقض ها رویدادهای مجزا نیستند، اشاره کرد. به گفته رگولاتور مورد ترس، این عوامل در مجموع نیاز به اقدام نظارتی را توجیه می کنند.

SEC استدلال می کند که سود ریپل از فروش غیرقانونی XRP به هدر رفت. آنها ادعا می کنند که ریپل نباید از اشتباه خود سود ببرد. SEC گفت: «ریپل نزدیک به یک میلیارد دلار از فروش غیرقانونی XRP از طریق قراردادهایی که دادگاه تشخیص داد ناقض بخش ۵ است، به دست آورد.

در عین حال، جریمه قابل توجهی که بر ریپل تحمیل می شود، هم برای شرکت و هم برای سایرین در صنعت به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند.

پاسخ ریپل

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، وکیل اصلی ریپل استوارت آلدروتی است. آلدروتی از SEC انتقاد کرد که گفته می شود قصد دارد ریپل و صنعت ارزهای دیجیتال را مجازات و ارعاب کند.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل نیز آنچه را که بیش از حد قانونی می دانست، محکوم کرد. او به اتهامات سوء رفتار توسط SEC در زمان گری جنسلر اشاره کرد.

شایان ذکر است که ریپل قصد دارد پاسخ خود را در ماه آوریل ارسال کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا