🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC از دادگاه می‌خواهد با استناد به «مسائل حقوقی خاردار» درخواست تجدیدنظر در آزمایشگاه ریپل بدهد.

SEC نتایج متناقضی از پرونده های مشابه و سایر تصمیمات معلق را به عنوان بخشی از “مسائل حقوقی خاردار” برجسته کرد.

آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار اسنادی را بایگانی کرده است که از دادگاه می‌خواهد به حکم پرونده Ripple Labs که XRP را در هنگام فروش به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش می‌داند، یک اوراق بهادار نمی‌داند.

این آژانس استدلال کرد که اعمال دادگاه از قانون، به ویژه آزمون هاوی، “مسائل حقوقی سختی” دارد و نیاز به بررسی مجدد دارد.

بر اساس یک پرونده در ۸ سپتامبر، کمیسیون SEC از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک خواسته است که درخواست تجدید نظر موقت را بپذیرد و “تا زمانی که درخواست تجدید نظر حل شود، ادامه رسیدگی را ادامه دهد.”

کمیسیون SEC اکنون با احترام درخواست صدور گواهی استیناف می کند زیرا موضوعات مطرح شده توسط حکم دادگاه در مورد حکم خلاصه (DE 874) (“دستور”) دقیقاً از انواع موضوعاتی است که کنگره را وادار به بررسی میانجی کرد. این به این دلیل است که “مسائل حقوقی خاردار” را ارائه می دهد. ”

قاضی آنالیزا تورس در ژوئیه حکم داد که XRP معمولاً طبق دستورالعمل‌های SEC یک امنیت نیست، به ویژه هنگامی که از طریق فروش برنامه‌ای توزیع می‌شود (مثلاً از طریق صرافی به فروشگاه‌های خرده‌فروشی فروخته می‌شود). حکم صادر کرد.

در آخرین پرونده خود، SEC استدلال کرد که تصمیم در مورد فروش برنامه‌ریزی شده و سایر توزیع‌ها «مسائل حقوقی» آنقدر مهم است که درخواست تجدیدنظر موقت آژانس را به دادگاه تضمین کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار بر روی موارد دیگر تاکید کرد و پیشنهاد کرد که این به دلیل وجود یک منطقه خاکستری قانونی در مورد اینکه آیا برخی از دارایی های رمزنگاری واجد شرایط به عنوان قراردادهای سرمایه گذاری تحت آزمون هاوی هستند یا خیر است.

“حداقل دو نظر در منطقه به نتایج حقوقی متناقضی در مورد این موضوعات رسیده است و بسیاری از دادگاه های دیگر در حال بررسی پیشنهادات و فروش های مشابه هستند.” […] آقای هاوی، کمیسیون SEC گفت:

«در حالی که تجدیدنظرهای میانجی باید به جای قاعده، استثنا باشد، این یک مورد غیرعادی است که در آن خود متهم استدلال می‌کند که موضوع از اهمیت گسترده‌ای برخوردار است و پیامدهای ویژه‌ای دارد و بنابراین دقیقاً در مرحله دوم چنین است.» نوع دعوا.» دادگاه مدار درخواست تجدیدنظر موقت داد. ”

با این حال، به نظر می رسد این احساسات با اظهارات قبلی مقام و رئیس آن گری جنسلر در تضاد باشد.

Gensler مکرراً نیاز به مقررات جدید کریپتو را رد کرده است و اصرار دارد که SEC دستورالعمل‌های روشنی دارد که به اندازه کافی دامنه کامل بازار کریپتو را پوشش می‌دهد.

مربوط: اتفاقی که امروز در مورد ارزهای دیجیتال افتاد

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، در ۸ سپتامبر توییت کرد که این پرونده “ریاکارانه” است. برای حل این “مسائل حقوقی خاردار” مورد نیاز است. ”

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase نیز صدای زنگ با پرسیدن اینکه چگونه شرکت‌های رمزارز می‌توانند «اخطار منصفانه» بدهند، وقتی که مسائل حقوقی پیچیده‌ای وجود دارد که باید در دادگاه در نظر گرفته شوند.

SEC در ابتدا درخواست تجدید نظر داد و تصمیم تورس را در ماه اوت به حالت تعلیق درآورد و گفت که “مبنای قابل توجهی برای اختلاف وجود دارد.”

در ۱ سپتامبر، آزمایشگاه ریپل با ارسال یادداشتی مخالفت کرد و استدلال کرد که SEC دلیلی برای پیگیری درخواست تجدیدنظر ندارد.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا