🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC زیر آتش قوانین حضانت: رمزگشایی قانون، ۸-۱۵ مه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هفته گذشته هفته سختی برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بود و مقامات داخلی و مقامات این صنعت علناً از رگولاتور انتقاد کردند.

هفته گذشته برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سخت بود و مقامات داخلی و مقامات این صنعت علناً از رگولاتور انتقاد کردند.

۸ می آخرین مهلت برای بازخورد در مورد قوانین حضانت پیشنهادی SEC بود و بازخوردهای زیادی وجود داشت. مایلز جنینگز، مشاور عمومی اندرسن هوروویتز، این پیشنهاد را “تلاشی نادرست و شفاف برای جنگ با ارزهای دیجیتال” خواند.

انجمن بلاک چین استدلال کرد که این قانون فراتر از اختیارات SEC است و مشاوران را از معامله با صرافی‌های ارزهای دیجیتال باز می‌دارد و دارایی‌های سرمایه‌گذاران را در معرض خطر بیشتری قرار می‌دهد. نماینده پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، نوشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار از اختیارات خود در قانون پیشنهادی موسوم به قانون مشاور سرمایه‌گذاری ثبت شده فراتر رفته است.

دلیل دیگری برای انتقاد از SEC این است که در اواخر مارس “تهدیدهای قانونی” را انجام داد و کوین بیس را به “نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار” متهم کرد. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده هفته گذشته شکایتی را با حمایت دادگاه از اتاق بازرگانی ایالات متحده ارائه کرد.

اتاق بازرگانی به طور کامل از Coinbase حمایت کرد و SEC را متهم کرد که عمداً یک وضعیت ناپایدار و نامشخص برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال فعال در کشور ایجاد می‌کند. پارادایم، یک شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال به رهبری فرد اهرسام، یکی از بنیانگذاران کوین بیس، نیز پرونده قضایی تشکیل داده است. به گفته این شرکت، عدم قطعیت نظارتی می‌تواند منجر به «ممنوعیت مجازی پلت‌فرم‌های معاملاتی دارایی‌های دیجیتال» بدون مسیر مشخص برای ثبت SEC شود.

در نهایت، گروه ناظر، افشاگر و تحقیقات توانمند نظارت (EMPOWR) SEC را وادار می کند تا با درخواست های قانون آزادی اطلاعات برای دسترسی به ارتباطات بین کارمندان سابق کمیسیون و کارفرمایان سابق و آینده آنها مطابقت کند. شکایتی علیه SEC تنظیم کرد.

EMPOWR در شکایت خود مدعی شده است که مقامات سابق SEC دارای تضاد منافع احتمالی در مورد ارزهای دیجیتال هستند. این شکایت به طور خاص به جی کلایتون رئیس سابق SEC، مارک برگر مدیر سابق بخش اجرایی و ویلیام هینمن مدیر سابق خزانه داری شرکت اشاره داشت.

تگزاس لایحه ای را برای افزودن ارزهای دیجیتال به منشور حقوق ایالتی تصویب کرد

قانونگذاران ایالت تگزاس به اصلاح منشور حقوق ایالت با افزودن مقرراتی که حقوق افراد برای داشتن، نگهداری و استفاده از ارزهای دیجیتال را به رسمیت می شناسد، رای داده اند. لایحه HJR 146 – پیشنهادی توسط نماینده ایالتی اعلام می کند که حق استفاده دارد ، و این حق نقض نمی شود.

به خواندن ادامه دهید

شرایط وثیقه دو کوون بنیانگذار ترا لونا رسماً توسط دادگاه مونته نگرو پذیرفته شد

مونته نگرو شرایط وثیقه پیشنهادی یک وکیل برای دو کوون موسس ترا را که طبق قانون مونته نگرو به جرم جعل اسناد متهم شده است، تصویب کرده است.

دادگاه پیشنهادات ۴۰۰۰۰۰ یورویی (حدود ۴۳۶۰۰۰ دلار) را برای هان چانگ جون، مدیر ارشد مالی آزمایشگاه های Kwon و Terraform Labs پذیرفت. این علاوه بر اینکه به جای بازداشت در حصر خانگی قرار می گیرد. بر اساس این اسناد، اگر حبس خانگی به خطر بیفتد، پول وثیقه به «بخش ویژه» بودجه عملیاتی دادگاه وارد می‌شود. محاکمه جنایی فعلی در مونته نگرو قرار است در ۱۶ ژوئن آغاز شود.

به خواندن ادامه دهید

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، از دادگاه می‌خواهد اتهامات خود را لغو کند

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل سابق FTX، ماه ها قبل از محاکمه جنایی که برای اکتبر برنامه ریزی شده است، خواستار رد حداکثر ۱۰ اتهام جنایی در دادگاه شده است. در اسناد دادگاهی که در ۸ مه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، وکلای بانکمن-فرید به جز سه توطئه در کلاهبرداری کالایی، کلاهبرداری اوراق بهادار و کلاهبرداری مالی یافتند. خواسته شد رد شود. شستشو

بانکمن-فرید ابتدا از باهاما به ایالات متحده مسترد شد تا با هشت اتهام جنایی به اتهام کلاهبرداری و پولشویی روبرو شود. اما وکلای او استدلال می کنند که چهار مورد از پنج اتهام اضافی که از آن زمان اضافه شده است “نقض مقررات ویژه معاهده است.” طبق «قاعده تخصص»، کشور درخواست کننده (ایالات متحده آمریکا) معمولاً موظف است مجرمان مسترد شده را فقط برای جنایاتی که به خاطر آنها استرداد شده اند محاکمه کند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا