اخبار ارز دیجیتال

SEC بررسی دقیق شرکت‌هایی را که مشاوره ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهند یا ارائه می‌دهند افزایش می‌دهد.

به دنبال هشدارهای اخیر از سوی SEC، کارگزاران و مشاوران رمزنگاری ثبت شده ممکن است هنگام ارائه مشاوره در سال جاری نگران باشند.

کارگزاران کریپتو و مشاوران سرمایه گذاری که مشاوره ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند یا ارائه می دهند، امسال مشمول قانون گذاران اوراق بهادار ایالات متحده خواهند شد.

بیانیه ۷ فوریه از بخش نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اولویت های آن را برای سال ۲۰۲۳ مشخص کرد و بیان کرد که کارگزاران و مشاوران کریپتو باید: این پیشنهاد می کند که باید توجه ویژه ای شود.

کارگزاران و مشاوران ثبت شده در SEC می گویند که هنگام ارائه توصیه ها، ارجاعات و مشاوره سرمایه گذاری، به دقت نظارت می کنند که آیا از “استانداردهای مراقبت خود” پیروی می کنند.

SEC همچنین بررسی خواهد کرد که آیا این نهادها رویه های خود را “به صورت دوره ای” بازبینی و به روز می کنند تا اطمینان حاصل شود که “انطباق، افشا، و شیوه های مدیریت ریسک” خود را رعایت می کنند.

این اعلامیه مشابه اولویت های SEC اعلام شده در سال ۲۰۲۲ بود، اما امسال، تنظیم کننده ها بیشتر نگران خطرات منحصر به فرد ارائه شده توسط “فناوری های نوظهور مالی” هستند که در سال ۲۰۲۲ برجسته شده است. به نظر می رسد که بیشتر بر استانداردهای مراقبت و عملکرد کارگزاران تمرکز دارد.

آخرین بیانیه تقریباً دو هفته پس از گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کرد SEC در حال بررسی مشاوران سرمایه‌گذاری ثبت‌شده است که ممکن است نگهبانی دارایی‌های دیجیتال را به مشتریان بدون صلاحیت مناسب ارائه دهند.

مربوط: SEC اطلاعات شخصی Crypto Miner را در حین بررسی فاش کرد: گزارش

بر اساس گزارش رویترز، تحقیقات SEC، که ظاهراً ماه‌ها در جریان بوده است، اکنون پس از فروپاشی صرافی ارز دیجیتال FTX در اولویت قرار دارد.

طبق قانون، مشاوران سرمایه گذاری باید واجد شرایط ارائه خدمات نگهداری به مشتریان خود و پیروی از حمایت های حضانت مندرج در قانون مشاوران سرمایه گذاری سال ۱۹۴۰ باشند.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا