🚨 اخبار ارز دیجیتال

شکست: SEC از آزمایشگاه‌های Do Kwon و Terraform به دلیل کلاهبرداری شکایت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گری جنسلر، رئیس SEC، گفت: «Terraform و Do Quon ادعا می کنند که در ارائه اطلاعات کامل، منصفانه و واقعی مورد نیاز برای تعداد زیادی از اوراق بهادار رمزنگاری شکست خورده اند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی علیه آزمایشگاه Terraform و بنیانگذار آن Do Kwon تنظیم کرده است و آنها را به “سازماندهی یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در اوراق بهادار رمزنگاری شده” متهم کرده است.

در بیانیه ۱۶ فوریه، SEC گفت Kwon و Terraform “مجموعه ای از اوراق بهادار رمزنگاری متصل به هم، که بسیاری از آنها معاملات ثبت نشده هستند” را ارائه کرده و به بازار عرضه کرده اند که با استیبل کوین الگوریتمی TerraClassicUSD (USTC) مرتبط است. Terra Luna Classic (ناهار) ارز دیجیتال جدید

در بیانیه ای، گری جنسلر، رئیس SEC گفت:

Terraform و Do Kwon ادعا می کنند که در ارائه اطلاعات کامل، منصفانه و واقعی مورد نیاز برای بسیاری از اوراق بهادار رمزنگاری، به ویژه LUNA و Terra USD، به عموم مردم ناکام مانده اند. این شرکت ادعا می کند که اظهارات گمراه کننده ای برای ایجاد اعتماد قبل از ایجاد ضررهای فاجعه بار برای سرمایه گذاران داشته است. .

SEC شکایت هایی را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک به اتهامات مربوط به نقض مقررات ثبت و ضد تقلب قانون اوراق بهادار و قانون بورس ارائه کرده است.

گنسلر گفت: “من کارکنان سخت کوش SEC را به خاطر هوشیاری خود در چنین تحقیقات مهمی ستایش می کنم، حتی زمانی که سعی کردند از دستیابی متهمان به اطلاعات حیاتی در مورد مشاغل خود جلوگیری کنند.”

او افزود: «در حالی که این مورد تمایل برخی شرکت‌های ارزهای دیجیتال را برای اجتناب از پیروی از قوانین اوراق بهادار نشان می‌دهد، همچنین قدرت و تعهد کارمندان عمومی اختصاصی SEC را نشان می‌دهد.»

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا