🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC از Coinbase در دادگاه فدرال نیویورک به دلیل ارائه امنیت ثبت نشده شکایت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شکایت SEC ادعا می کند که کوین بیس به عنوان یک کارگزار ثبت نشده فعالیت می کند و برخی از توکن های ارائه شده در پلت فرم آن اوراق بهادار هستند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از صرافی ارز دیجیتال کوین بیس مستقر در نیویورک به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرده است.

شکایت SEC ادعا می کند که کوین بیس هرگز به عنوان یک کارگزار، بورس اوراق بهادار ملی یا اتاق پایاپای ثبت نام نکرده است و از رژیم های افشای بازار اوراق بهادار طفره رفته است. SEC دارای تعدادی صرافی ارزهای دیجیتال است که توسط Solana (SOL)، Cardano (ADA)، Polygon (MATIC)، Filecoin (FIL)، SAND، AXS، CHZ، FLOW، ICP، NEAR، VGX، DASH، NEXO ارائه شده است. واجد شرایط شدن به عنوان: اوراق بهادار

SEC همچنین استدلال کرد که برنامه سهامداری Coinbase شامل پنج دارایی رمزنگاری قابل استک کردن است و این برنامه سهامداری یک قرارداد سرمایه گذاری یا امنیت خواهد بود. Coinbase قبلاً درگیر یک جنگ مخاطره‌آمیز با SEC شده بود و ادعا می‌کرد که محصول سهام آن به عنوان یک اوراق بهادار واجد شرایط نیست.

شکایت SEC علیه کوین بیس تنها یک روز پس از شکایت رگولاتورهای اوراق بهادار بایننس به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار و ورود سرمایه به مشتریان صورت گرفت.

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا