اخبار ارز دیجیتال

SEC رد شد زیرا وویجر تأییدیه دادگاه را برای فروش به Binance ایالات متحده دریافت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این حکم به وام دهنده ارز دیجیتال اجازه می دهد تا از ورشکستگی خارج شود، اما همچنان باید قبل از نهایی شدن فروش، با Binance US بررسی لازم را انجام دهد.

وام‌دهنده ورشکسته رمزنگاری وویجر دیجیتال مجوز دادگاه را برای فروش بیش از یک میلیارد دلار دارایی به Binance US دریافت کرده است.

این تاییدیه توسط مایکل وایلز، قاضی ورشکستگی ایالات متحده در ۷ مارس، پس از چهار روز بحث و گفتگو بین وویجر و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صادر شد.

وایلز گفت که به فروش بایننس ایالات متحده پایان خواهد داد و به پلتفرم تجاری اجازه می دهد تا توکن های بازپرداخت را برای مشتریان آسیب دیده وویجر صادر کند.

طبق گزارش بلومبرگ در ۷ مارس، Wiles یک سری ادعاهای SEC مبنی بر اینکه توزیع مجدد وجوه از Voyager به Binance.US قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض کرده است، رد کرده است.

کل پرونده را نمی توان در انجماد عمیق از عدم قطعیت قرار داد، در حالی که تنظیم کننده ها تصمیم می گیرند که آیا مشکلی در توافق و برنامه وجود دارد یا خیر.

پیتر ام. آرونوف، وکیل وزارت دادگستری (DOJ) گفت که در حال بررسی درخواست تجدید نظر از تصمیم وایلز است.

تصمیم قاضی کمی بیش از یک هفته پس از آن گرفته شد که متوجه شد ۹۷ درصد از ۶۱,۳۰۰ دارنده حساب Voyager از طرح تجدید ساختار فعلی Binance.US حمایت می کنند، طبق پرونده های مورخ ۲۸ فوریه.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا