اخبار ارز دیجیتال

SEC ادعاهای امنیتی در مورد LBRY را حل و فصل می کند، جامعه آن را پیروزی بزرگ برای Crypto می خواند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار امیدوار بود پس از برنده شدن در جلسه استماع در نوامبر گذشته، به دنبال اقدام مثبت برای یک دستور مبهم باشد، اما قاضی تصریح کرده است که این حکم فقط برای فروش مستقیم است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به طور سابقه ای تایید کرده است که فروش توکن های LBRY در بازار ثانویه یک اوراق بهادار نیست. حل و فصل در دادگاه تجدید نظر LBRY علیه SEC در ۳۰ ژانویه انجام شد.

در چیزی که بسیاری آن را پیروزی برای صنعت کریپتو به‌عنوان یک کل در برابر مقررات بیش از حد SEC توسط اجرا می‌خوانند، وکیل جان دیتون در جلسه استیناف به بحث اصلی پرداخت.

در یک جلسه استماع در نوامبر ۲۰۰۷، قضاوت خلاصه به نفع SEC صادر شد. این حکم هر فروش توکن های LBC را به مدت شش سال به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری بدون ذکر جزئیات معامله طبقه بندی کرد. SEC می خواست تلاش های خود را برای کسب مشروعیت در بازار ثانویه ادامه دهد و آن را نیز تحت صلاحیت خود قرار دهد. SEC از یک قاضی دادگاه ناحیه نیوهمپشایر درخواست کرد تا حکم گسترده و مبهم منع فروش را تایید کند.

دیتون که از روزنامه‌نگار فناوری نائومی براکول به‌عنوان مشاور حقوقی دفاع می‌کرد، به دنبال شفاف‌سازی تراکنش‌های بازار ثانویه LBC بود زیرا دستور مبهم و گسترده را یافت. آمیکوس کوریا یک فرد یا سازمانی است که طرف دعوا نیست، اما مجاز است با ارائه اطلاعات، تخصص یا بینش مرتبط با مسائل پرونده به دادگاه کمک کند.

دیتون به مقاله ای از لوئیس کوهن، وکیل قرارداد تجاری، استناد کرد، که از زمان هاوی به هر شکایت امنیتی ارائه شده در ایالات متحده رسیدگی کرده است. هیچ دادگاهی آن را به رسمیت نشناخت.

مربوط: عواقب LBRY: پیامدهای فرآیند نظارتی مداوم ارزهای دیجیتال

دیتون توانست قاضی را متقاعد کند که معاملات بازار ثانویه LBC اوراق بهادار نیست. SEC دستوری را درخواست کرد که هیچ تمایزی بین LBRY، مدیریت شرکت و کاربران قائل نشود تا از ارائه توضیح واضح LBC اجتناب شود. قاضی رو به دیتون کرد و به او گفت:

این حکم برای بسیاری در جامعه ارزهای دیجیتال، به ویژه دارندگان XRP، تسکین بخش بود. ریپل در حال حاضر با یک دعوای اوراق بهادار از سوی SEC به دلیل فروش توکن XRP خود مواجه است و حکم اخیر مبنی بر اینکه فروش توکن های LBC در بازار ثانویه واجد شرایط نیست به این معنی است که اوراق بهادار به نفع دعوای طولانی مدت ریپل است. ممکن است. یک حساب کاربری حرفه ای XRP در توییتر گفت که این حکم XRP را نیز به یک غیر اوراق بهادار تبدیل می کند.

کاربر دیگری پیشنهاد کرد که حکم اخیر می‌تواند موجب تسویه دادخواست ریپل شود. گفت:

“به این معنا که، آیا XRP می تواند تسویه حساب را مجبور کند؟

دیگران تحسین شده دیتون همچنین به طور فعال در دعوای حقوقی ریپل شرکت داشته است و از تلاش های مستمر SEC برای مبارزه با بیش از حد آن قدردانی می کند.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا