اخبار ارز دیجیتال

SEC سعی می کند اسناد Hinman را در پرونده Ripple پنهان کند

درخواست SEC برای مهر و موم کردن اسناد پرونده Ripple Labs انتقاد جامعه را برانگیخته است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواستار مهر و موم شدن اسناد سخنرانی بدنام هینمن شد، با این استدلال که آنها با حکم اجمالی دادگاه ارتباطی ندارند.

در 22 دسامبر، SEC درخواستی برای مهر و موم کردن اسناد قضاوت خلاصه کرد و درخواست مهر و موم کردن اطلاعات و اسناد مختلف، به ویژه اسناد سخنرانی هینمن را داشت.

سند سخنرانی هینمن به سخنرانی ویلیام هینمن، مدیر سابق بخش مالی شرکت SEC در ژوئن 2018 یاهو Finance All Markets Summit اشاره دارد. ایمنی

ریپل معتقد است که شواهد مهمی برای حمایت از شکایت هایش علیه تنظیم کننده های ایالات متحده است.

SEC در آخرین درخواست خود گفت که مأموریت آن بر “حق عمومی” برای دسترسی به اسناد “بی ربط” به تصمیم خلاصه دادگاه برتری دارد.

همچنین درخواست کرد که ارجاعات به سند سخنرانی هینمن از سند متهم “تحقیق” شود.

درخواست SEC باعث انتقاد جامعه رمزنگاری شده است، به طوری که یکی از کاربران پیشنهاد می کند که گری جنسلر، رئیس SEC، برنامه های پنهانی دارد.

این سند همچنین خواستار مهر و موم شدن اطلاعات مربوط به شاهدان متخصص SEC و سرمایه‌گذاران XRP که اظهارنامه‌ها را ارسال کرده‌اند، و همچنین اسناد داخلی SEC که منعکس‌کننده بحث‌ها و مشورت‌های کارکنان SEC هستند، شد.

این تنها چند هفته پس از آن است که Ripple Labs پرونده نهایی خود را در 2 دسامبر در SEC ثبت کرد، به این معنی که نبرد حقوقی دو ساله ممکن است به زودی پایان یابد.

مربوط: SEC نمی تواند تأیید کند که آیا ویدیوی Bill Hinman واقعاً Bill Hinman در مورد ریپل است یا خیر

ریپل در 21 اکتبر تایید کرد که پس از 18 ماه و شش حکم دادگاه به اسناد سخنرانی Hinman دسترسی داشته است، اما به دلیل ادعاهای کمیسیون SEC، اسناد محرمانه باقی ماندند.

SEC قبلا در دادگاه از مخفی نگه داشتن اسناد هینمن رد شده بود و یک قاضی آمریکایی SEC را به ریاکاری متهم کرد.نویسنده: Ciaran Lyons

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا