🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC برنده بزرگی در برابر ریپل است

دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک تصمیم مهمی را به نفع کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در پرونده جاری خود علیه آزمایشگاه ریپل صادر کرد.

قاضی سارا نتبرن به درخواست SEC برای اجبار، که ریپل را ملزم به تهیه صورت‌های مالی جامع برای سال‌های ۲۰۲۲-۲۰۲۳، توافق‌نامه‌های پس از شکایت می‌کند و پس از ثبت شکایت، به یک استعلام در مورد درآمدهای حاصل از فروش XRP شرکت پاسخ می‌دهد، موافقت کرد.

اعتراضات رویه ای ریپل رد شد

دفاع ریپل استدلال کرد که درخواست SEC برای کشف پس از شکایت نابهنگام بوده و قبلاً با تصمیم دادگاه در ژوئن ۲۰۲۱ مسدود شده بود.

با این حال، قاضی نتبرن توضیح داد که رد قبلی، زمینه‌ای بود، به یافته‌های کارشناسان از واقعیت وابسته بود و موضوع مورد بحث را کنترل نمی‌کرد.

قاضی به ریپل دستور می دهد تا صورت های مالی ۲۰۲۲-۲۰۲۳ را ارائه کند. SEC استدلال کرد که اینها برای تعیین راه حل مناسب ضروری است.

علیرغم این ادعا که سلامت مالی ریپل نامربوط و بسیار محرمانه است، دادگاه این اطلاعات را به طور بالقوه برای مرحله حل و فصل اثبات کرد.

نتایج راه حل و حکم

این اختلاف به این موضوع هم کشیده شد که آیا قراردادهای پس از شکایت ریپل باید افشا شود، زیرا کمیسیون SEC معتقد بود که این اسناد می‌توانند در تصمیم‌گیری درباره ضرورت و توجیه معافیت دستوری بسیار مهم باشند.

قاضی نتبرن دستور تولید این قراردادها را صادر کرد، همراه با موضع SEC مبنی بر اینکه رفتار ریپل پس از شکایت می تواند نشان دهد که آیا با دستورات دادگاه مطابقت دارد یا خیر و به طور بالقوه بر اجرای معافیت دستوری تأثیر می گذارد.

پیروزی SEC همچنین شامل دستوری برای ریپل برای پاسخگویی به بازجویی های اضافی پس از شکایت اولیه است که می تواند بر تعیین هرگونه عدم انطباق در مورد درآمدهای حاصل از فروش نهادی XRP تأثیر بگذارد.

اگرچه ریپل در مورد اعتبار این درخواست مخالف بود، دادگاه دریافت که SEC به اندازه کافی نشان داده است که این اطلاعات می تواند در تهیه یک قطعنامه مناسب کمک کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا