اخبار ارز دیجیتال

SEC Crypto Wars: تا کجا پیش خواهد رفت؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آخرین گزارش کوین تلگراف به دنبال درک سرکوب مداوم کریپتوهای کمیسیون امنیت و تجارت، منطق آن و پیامدهای احتمالی آن است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به رهبری رئیس، گری جنسلر، در خط مقدم سرکوب ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است. در چند ماه گذشته، مقامات چندین اقدام اجرایی علیه شرکت‌های بزرگ رمزنگاری به اتهام نقض قوانین امنیتی ارائه کرده‌اند.

منتقدان می‌گویند که مقامات یک رویکرد نظارتی اجرا به اجرا را بدون ارائه مجموعه‌ای از قوانین مناسب که متناسب با عملکردهای منحصر به فرد دارایی‌های رمزنگاری باشد، اتخاذ کردند. یک منبع اصلی سردرگمی، تعریف امنیت و کاربرد آن برای مجموعه‌ای از دارایی‌های بسیار متنوع مانند ارزهای دیجیتال است.

علیرغم اینکه جنسلر هفته گذشته توسط جلسات استماع پارلمان تحت فشار قرار گرفت، به نظر می رسد که تمایلی به پذیرش مسئولیت سیاسی برای وارد شدن به گفتگوی سازنده با صنعت ندارد.

برای بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال که توسط SEC هدف قرار گرفته‌اند، گزینه‌ها این است که یا وارد یک نبرد حقوقی پرهزینه با تنظیم‌کننده‌ها شوند یا فعالیت‌های خود را در ایالات متحده ببندند و آنها را به خارج از کشور منتقل کنند. شرکت‌ها ممکن است گزینه دوم را انتخاب کنند و ترجیح دهند میلیون‌ها دلار در هزینه‌های قانونی پس انداز کنند. .

اگر می‌خواهید درباره نحوه جنگ SEC با ارزهای دیجیتال و پیامدهای احتمالی آن بیشتر بدانید، آخرین گزارش Cointelegraph را در کانال YouTube ما بررسی کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا