اخبار ارز دیجیتال

Gensler از SEC به دنبال سرمایه ۲.۴ میلیارد دلاری برای ردیابی “تقلب” کریپتو است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گری جنسلر، رئیس SEC، گفت که رگولاتورها ضعیف هستند و برای مقابله با “پیچیدگی فزاینده در بازارهای سرمایه” به بودجه بیشتری نیاز دارند.

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از درخواست رئیس جمهور بایدن برای تخصیص ۲.۴ میلیارد دلار بودجه برای ادامه سرکوب “اشتباه” در صنعت ارزهای دیجیتال حمایت کرد و بر ضرورت

جنسلر در شهادت آماده شده در جلسه استماع بودجه با کمیته تخصیص بودجه مجلس در ۲۹ مارس گفت که برای حفظ سرعت نوآوری به بودجه بیشتری نیاز است و افزود: من بودم.

نوآوری سریع فناوری در بازارهای مالی منجر به کلاهبرداری در حوزه‌های نوظهور و جدید، به‌ویژه در فضای ارزهای دیجیتال می‌شود. ابزارها، تخصص و منابع جدیدی برای مبارزه با آن مورد نیاز است.»

گنسلر گفت که بودجه اضافی به SEC اجازه می دهد ۱۷۰ کارمند اضافی را استخدام کند که بیشتر آنها در بخش های اجرایی و بازرسی کار خواهند کرد.

مربوط: Beaxy Exchange پس از اینکه SEC اتهامات متعددی را علیه بنیانگذاران و مدیران اعمال کرد، بسته می شود

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت که افزایش بودجه در سال گذشته برای اولین بار به کارکنان بیشتری نسبت به سطوح سال ۲۰۱۶ اجازه داد، اما گفت که رگولاتورها همچنان ضعیف هستند و افزود:

“به عنوان پلیس های کتک خورده، ما باید بتوانیم با بازی بازیگر بد روبرو شویم.

جنسلر یک بار دیگر ارزهای دیجیتال را غرب وحشی توصیف کرد و گفت که صنعت اولیه «مملو از عدم انطباق» بود و سرمایه‌گذاران کریپتو «دارایی‌های خود را که به سختی به دست آورده‌اند در یک طبقه دارایی بسیار سوداگرانه به خطر می‌اندازند.

طبق گفته Gensler، تنظیم کننده “بیش از ۳۵۰۰۰ اطلاعات فردی، شکایت و ارجاع از افشاگران و دیگران در سال مالی ۲۰۲۲ دریافت کرده است.” این امر منجر به بیش از ۷۵۰ اقدام اجرایی شد که “به ۶.۴ میلیارد دلار جریمه و حکم بهره برداری منجر شد.”

۳۰ مورد از این اقدامات مربوط به صنعت ارزهای دیجیتال بود که منجر به جریمه ۲۴۲ میلیون دلاری شد که نسبت به ۲۲ اقدام اعلام شده در سال ۲۰۲۱، ۳۶ درصد افزایش داشت.

Web3 Gamer: Shrapnel Furious در GDC، Hot Take of Undead Blocks، Second Trip

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا