اخبار ارز دیجیتال

هزینه دادرسی SEC-Ripple پذیرش XRP 3 سال: وکیل

جان دیتون، وکیل کریپتو، موارد متعددی را ذکر می‌کند که در آن‌ها، بازیگران اصلی رمزارز مانند کوین‌بیس، قبل از فهرست کردن XRP برای شفاف‌سازی مقرراتی با SEC تماس گرفتند، اما مخالفتی دریافت نکردند.

به گفته موافقان، شکایتی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل در دسامبر ۲۰۲۰ ارائه شد، نماد XRP را برای تقریباً سه سال در ایالات متحده سلب کرد.XRP وکیل جان ای. دیتون در پست اخیر خود در X (توئیتر سابق) گفت:

نظرات دیتون در جریان کوین بیس بیان شد. اعلامیه آنها گفتند که سهام اقلیت در دایره صادرکننده USD Coin (USDC) را به دست خواهند آورد و برای “باز کردن ابزارهای اضافی و رشد اکوسیستم USDC” تلاش خواهند کرد.وکیل منعکس شده است چگونه Ripple و XRP در مسیر پذیرش گسترده در پرداخت های فرامرزی قرار گرفتند و اگر شکایت SEC نبود، شرکت هایی مانند Coinbase ممکن بود علاقه مشابهی به ریپل نشان دهند.

یک وکیل طرفدار XRP به جامعه یادآوری کرد که Coinbase یکی از مروجین اصلی XRP بود قبل از اینکه شکایتی صرافی را مجبور به حذف توکن از فهرست کند.

دیتون خاطرنشان کرد که کوین بیس بررسی های لازم را انجام داد و با SEC تماس گرفت تا وضعیت نظارتی XRP را قبل از فهرست شدن تایید کند. در جلسه ژانویه ۲۰۱۹، Coinbase به SEC گفت که XRP را تحت یک چارچوب نظارتی دقیق برای دارایی های دیجیتال ارزیابی می کند، همان چارچوب که کارکنان ارشد SEC به طور عمومی از Coinbase تمجید کرده بودند. Ta.

در آن زمان، پس از اینکه صرافی ارزهای دیجیتال توکن XRP خود را در فوریه ۲۰۱۹ فهرست کرد، SEC با پیشنهاد فهرست کوین بیس مخالفت نکرد. به طور مشابه، MoneyGram، یک غول پردازش پرداخت و شریک اصلی در حواله‌های ریپل، نیز درخواستی را به SEC ارسال کرده است. ، برنامه های خود را برای استفاده از XRP آشکار می کند. MoneyGram توسط SEC به چالش کشیده نشد.

مربوط: آزمایشگاه ریپل به درخواست تجدیدنظر SEC پاسخ می دهد

دیتون توضیح داد: «وکلای MoneyGram، مانند وکلای Coinbase، و وکیل اجرای SEC در ژوئن ۲۰۱۸، تشخیص دادند که XRP یک امنیت نیست. با این حال، علیرغم اینکه شرکای ریپل تمام اقدامات لازم را انجام دادند، SEC در دسامبر ۲۰۲۰ علیه ریپل شکایت کرد.

وکلای Pro-XRP ادعا می کنند که شکایت ریپل به سلاح تبدیل شده است. او گفت: «همه شواهد کشف شده در سه سال گذشته صحت آن را ثابت می کند. او نتیجه گرفت که شکایت بدون شک بر پذیرش XRP با وجود موفقیت چشمگیر مداوم ریپل در خارج از ایالات متحده تأثیر منفی داشته است. در ۱۳ جولای، آنالیسا تورس، قاضی دادگاه منطقه نیویورک تا حدودی به نفع آزمایشگاه ریپل رای داد و حکم داد که فروش XRP در مبادلات دارایی دیجیتال اوراق بهادار نیست.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا