اخبار ارز دیجیتال

SEC جریمه 22 میلیون دلاری LBRY را اصلاح کرد و به جای آن به دنبال 111000 دلار است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC در ابتدا به دنبال پرداخت میلیون‌ها دلار خسارت به LBRY بود، اما شرکتی که اکنون ورشکسته شده است اعتراف کرده است که نمی‌تواند این مبلغ را پرداخت کند.

رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده با اذعان به اینکه بعید است که بتوانند برای پرداخت جریمه 22 میلیون دلاری علیه پلتفرم محتوای غیرمتمرکز LBRY، سرمایه جمع آوری کنند، خواستار بازنگری در جریمه ها هستند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در دادخواستی در 12 مه به دادگاه منطقه نیوهمپشایر به دنبال اصلاح درخواست خود برای تسکین دادخواست موفق علیه LBRY بود.

SEC جریمه 111,614 دلاری را برای “فقدان بودجه و وضعیت تقریباً منقرض شده” LBRY به جای درخواست 22 میلیون دلار به عنوان اصلی ادعاهای LBRY که از فروش توکن LBRY Credits (LBC) به دست آورده است، از دادگاه درخواست کرد. ”

این درخواست همچنین از LBRY می‌خواهد تا «اجرای هرگونه فروش ثبت‌نشده آتی اوراق بهادار رمزنگاری‌شده» را متوقف کند.

“کمیسیون نمایندگی LBRY را تصدیق کرد که وجود ندارد، فعالیت خود را متوقف کرده است، و بودجه لازم برای پرداخت جریمه های بالاتر را ندارد، و خاطرنشان کرد که توانایی متهم در پرداخت عاملی برای اعمال مجازات های مدنی است. ما آگاه هستیم.” SEC در یک پرونده گفت.

SEC برای اولین بار در مارس 2021 یک شکایت مدنی علیه LBRY تنظیم کرد و ادعا کرد که فروش LBC این شرکت یک عرضه اوراق بهادار ثبت نشده است. این دادگاه از دادگاه خواست تا حکم ۲۲ میلیون دلاری را به عنوان هزینه‌های انحرافی صادر کند و LBRY را از فروش LBC دیگر منع کند.

SEC در نوامبر 2022 برنده شد، اما یک قاضی قبلی نیز حکم داد که LBC ها اوراق بهادار هستند.

مربوط: Jump Trading به دلیل سود 1.3 میلیارد دلاری TerraUSD با شکایت روبرو شد

SEC گفت که کاهش هزینه اضافی سازش بین “نیاز به ایجاد تعادل بین بازدارندگی هزینه اضافی و توانایی LBRY برای پرداخت” است.

LBRY در پرونده دسامبر خود استدلال کرد که درخواست 22 میلیون دلاری SEC “به طور قابل ملاحظه ای” اغراق آمیز و غیر منطقی است زیرا “هیچ یک از هزینه های تجاری قانونی LBRY را کسر نمی کند.”

LBRY گفت که محاسبه SEC از مبلغ “براساس محاسبات خشن پشت پاکت” بوده و مبلغ مورد نظر SEC “به سادگی توسط سوابق پشتیبانی نشده است.”

در دسامبر 2022، حدود یک ماه پس از اینکه SEC یک ماه قبل از آن برنده شد، LBRY گفت که “احتمالاً در آینده نزدیک ناپدید می شود” زیرا “با تعهدات قانونی و بدهی های SEC از بین خواهد رفت.” .

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا