🚨 اخبار ارز دیجیتال

SEC برخی از اسناد را در پرونده Binance.US ویرایش می کند تا تصمیم مهر و موم را لغو کند

این سند که در ۲۸ آگوست ارسال شد، می تواند در عرض یک هفته برای عموم مشاهده شود. با این حال، اینها همه اسناد مهر و موم شده پرونده نیستند.

ناظران به زودی حداقل برخی از اسناد را در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس خواهند دید. این سند به درخواست SEC با رضایت دوجانبه مهر و موم شد و به درخواست خود SEC از مهر خارج شد.

در ۱۵ سپتامبر، قاضی ضیا فاروکی از دادگاه منطقه ای منطقه کلمبیا، دستوری را صادر کرد که به درخواست SEC برای رفع مهر و موم مدارک موافقت کرد. در این دستور ۱۸ سند مهر و موم شده و ۹ سند دیگر تا حدی مهر و موم شده یا ویرایش شده فهرست شده است.

بایگانی سند مهر و موم شده در پرونده SEC علیه Binance.US. منبع: CourtListener

بایننس و «غیر طرف‌هایی که ادعای محرمانه بودن اسناد مربوط به درخواست SEC برای اجبار دارند» هفت روز فرصت دارند تا به لغو مهر و موم اعتراض کنند و SEC هفت روز فرصت دارد تا به این پیشنهادات پاسخ دهد. من می‌توانم این کار را انجام دهم.

تمام اسناد مهر و موم شده به عنوان شماره اسناد ثبت می شود. ۱۰۲ پرونده در ۲۸ مرداد تشکیل شد. در آن زمان، این گمانه زنی وجود داشت که این موضوعات مربوط به تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد بایننس است. سند نیمه مهر شده در مجموع ۱۱۷ صفحه است. همچنین شامل اسناد داخلی Binance.US، ایمیل‌ها، و پرونده‌های دادگاه SEC، از جمله یادداشت ۱۴ سپتامبر در مورد انطباق Binance.US با تلاش‌های کشف SEC است.

مرتبط: Binance.US با تحقیقات همکاری نمی کند، SEC ایالات متحده در تشکیل پرونده می گوید

فهرست به دستور فاروکی شامل تمام اسناد مهر و موم شده ارائه شده در پرونده نمی شود. سفارش پیشنهادی ثبت شده توسط BAM، شرکت هلدینگ برای Binance.US، در ۱۱ سپتامبر به همراه اسناد مخالف SEC و ۸ نمایشگاه که در دستور ذکر نشده اند، تحت مهر قرار گرفت.

شکایت SEC علیه Binance.US، Binance و مدیر عامل Changpeng Zhao در ماه ژوئن آغاز شد و حول اتهامات مربوط به عملیات اوراق بهادار ثبت نشده و سایر تخلفات، از جمله فروش شستشو می باشد. Binance.US در ماه اوت درخواست عدم افشای اطلاعات را به SEC داد.

مجله: پاکسازی رمزارز: چقدر اعمال بیش از حد است؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا